تیم فوتبال ساحلی شهید جهان‌نژادیان آبادان برای حضور در لیگ برتر مشکل مالی دارد

[ad_1]

عبدالله جهان‌نژادیان دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی نیاز به ۲۰ میلیاردریال بودجه است و تاکنون هیچ ارگان یا حامی مالی از تنها نماینده استان خوزستان در لیگ برتر اعلام آمادگی نکرده است.

وی افزود: دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر دارای زمین اختصاصی با شرایط فوق‌العاده و امکانات مناسب هستند که ما از داشتن چنین امتیازاتی محروم هستیم در صورتی که این زمین‌ها توسط ارگانی مانند شهرداری در شهرهای دیگر ساخته شده است.

مدیر عامل باشگاه شهید جهان‌نژادیان آبادان با انتقاد از حمایت نکردن ارگان‌های آبادانی از این تیم گفت: این تیم سال‌هاست که با هزینه شخصی اداره می‌شود و برای پرداخت قراردادها با مشکل شدید مالی مواجه هستیم اما با تمام این مشکلات در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کردیم.

جهان نژادیان آبادان گفت: در شهرهای دیگر که بنگاه‌های اقتصادی مانند پالایشگاه، پتروشیمی، اداره بندر و گمرک وجود ندارد تیم‌ها به خوبی حمایت می‌شوند ولی در آبادان با وجود این بنگاههای  اقتصادی پر درآمد هیچگونه حمایتی از تنها نماینده استان خوزستان در لیگ برتر فوتبال ساحلی نمی‌شود.

وی بیان کرد: اگر حامی مالی بخشی از هزینه‌های تیم را برای حضور در لیگ برتر را فراهم کند در لیگ برتر شرکت می‌کنیم در غیر اینصورت امتیاز تیم را به شهر دیگر واگذار می‌کنیم.

جهان‌نژادیان با تاکید بر اینکه فوتبال ساحلی هیچگونه درآمدی ندارد افزود: به جز تیمهای لیگ برتر فوتبال و لیگ دسته یک و ۲ سایر رشته‌ها درآمد چندانی ندارند و نیازمند حمایت هستند. 

وی اظهار داشت: برای فروش امتیاز باشگاه به استان دیگر به توافق رسیدیم و امیدواریم فرماندار ویژه آبادان که مخالف فروش امتیاز باشگاه است تکلیف ما را مشخص کند.

 قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دوشنبه در فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment