ثبت نام برای سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو آغاز شد

[ad_1]

به گزارش روز سه شنبه ستاد فناوری نانو ایران، در این رویداد آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

جشنواره دوازدهم با تغییراتی نسبت به سال های پیش همراه بود، برنامه های جدید و فضای نمایشگاهی بیشتر از جمله این موارد بود. این رویکرد در این دوره نیز ادامه خواهد داشت و سعی بر این است تا به درخواست تمامی متقاضیان واجد شرایط حضور در این نمایشگاه پاسخ مثبت داده شود و امکان اختصاص فضا وجود داشته باشد.

نوع مشارکت کنندگان جشنواره فناوری نانو شرکت های فعال در بخش هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت های مشاورهای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین الملل در کنار آزمایشگاه ها، دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل باشگاه دانش آموزی، انجمن های دانشگاهی و شرکت های آموزشی خواهند بود.

همزمان با نمایشگاه، رویدادهایی اعم از مراسم افتتاحیه به همراه تقدیر از برترین های حوزه های مختلف فناوری نانو در روز اول، نشست های تخصصی، برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در حوزه تجاری سازی در مرکز سالن خلیج فارس برای شرکت های فعال در حوزه نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان نانو گپ برگزار می شود.

غرفه نانو مچ نیز طرح های آماده سرمایه گذاری و بخش دستاوردهای دانشگاهی به ارائه پایان نامه های موفق و طرح های خلاقانه حوزه فناوری نانو می پردازد. شبکه تبادل فناوری نیز از بخش های دیگر این نمایشگاه است، این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تکیه بر فناوری های داخلی، چالش نوآوری و فناوری از طریق حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آنها شکل گرفته است.  

نهادهای ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری سازی و صادرات محصولات دانش بنیان و صندوق های حمایتی از شرکت های فعال در حوزه دانش بنیان از بخش های دیگر این نمایشگاه است.

همچنین شبکه راهبردی آزمایشگاهی نیز آزمایشگاه های عضو را در پاویونی مشترک گرد هم خواهد آورد. ثبت نام در این نمایشگاه به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت نمایشگاه به آدرس FESTIVAL.NANO.IR  در دسترس است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment