جدی اظهارات در مورد خارش مقعد

[ad_1]

اگر شما رنج می برند از مقعد خارش خجالت نمی شود. شگفت آور, شما کشف که شما تنها نیست. خارش مقعد پزشکی به نام “خارش آنی” یک بیماری شایع بسیاری از مردم رنج می برند. تاثیر آن بر صدها هزار نفر از مردم در سراسر ایالات متحده است.

علامت اصلی است سوزش پوست. این مشکل این است که اکثر شدید در اطراف راست روده یا مقعد. این تحریک باعث می شود در خدمت میل به ابتدا. این مهم است که توجه داشته باشید که مشکل این است که عمدتا مربوط به افزایش از فشار و رطوبت و مالش ناشی از لباس و نشستن. در بدترین حالت خارش مقعد علل عمده ناراحتی است که اغلب همراه با سوزش و درد. شما ابتدا بدتر از آن می شود. این مشکل می تواند منجر به مشکلات جدی تر. خارش مقعد می تواند ناشی از بسیاری از چیزها است. وب سایت WebMD می گوید: “این مشکل می تواند ناشی از: تحریک مواد شیمیایی در غذاهای ما غذا خوردن مانند ادویه جات ترشی جات گرم سس و فلفل. مشکلات دیگر که باعث خارش مقعد شامل روده و بواسیر و اشک از کون پوست (شناخته شده به عنوان شکاف).”

خارش مقعد بیماری در افراد در همه سنین است. بدون در نظر گرفتن نوع بدن شما سن و یا بهداشت. این مشکل این است که رخ می دهد به طور مساوی در مردان و زنان است.

صفحه اصلی درمان برای رکتال خارش بستگی به علت خارش است. اما به دلیل خارش مقعد می تواند ناشی از بسیاری از چیزهایی که می تواند یک فرایند طولانی برای تعیین منبع. من مطلق بهترین توصیه این است که بروید ببینید یک حرفه ای پزشکی. اما اگر شما مانند 44 میلیون آمریکایی دیگر نیز با داشتن بهداشت و درمان پرداخت., شما ممکن است این وجوه است. اگر شما زندگی می کنند در واشنگتن و شما لازم نیست که پرداخت بیمه بهداشت و درمان, رفتن به وحدت مراقبت های بهداشتی. آنها با شما کار خواهد کرد اگر شما هیچ پول و یا کوچک درآمد. خدمات خود را در یک مقیاس کشویی.

اگر شما نمی اعتماد پزشکان و علاقه مند در برخی از داروهای خانگی را امتحان کنید.

بهداشت ضعیف در نظر گرفته است یک علت خارش مقعد. سعی کنید تمیز کردن این منطقه به آرامی با آب مرطوب توپ پنبه لیف حمام گرم و یا premoistened towelettes مانند Tucks و یا “دستمال مرطوب بچه.” خفیف موضعی مانند پماد A+D و یا Desitin می توان به آرامی به کمک به تسکین پوست و محافظت از آن در برابر سوزش بیشتر.

سعی کنید دور ماندن از معطر یا رنگی کاغذ توالت یا صابون معطر. به یاد داشته باشید برای خرید سفید بدون بو کاغذ توالت. آیا استفاده از صابون معطر است که می تواند پوست شما را تحریک. درخواست پماد که شامل 1 درصد هیدروکورتیزون. آیا استفاده از کرمهای استروئیدی در این منطقه حساس از بدن خود را; پوست آسیب می تواند رخ دهد. کرم هیدروکورتیزون استفاده شود باید برای بیش از 7 تا 10 روز بدون صحبت کردن با دکتر خود را. توجه داشته باشید: آیا استفاده از کرم در کودکان کمتر از سن 2 مگر اینکه دکتر شما به شما می گوید. استفاده نکنید و در رکتوم یا واژن منطقه در کودکان کمتر از سن 12 سالگی مگر اینکه دکتر شما به شما می گوید.

سعی کنید به استفاده از کرمهای استروئیدی در این منطقه حساس . شما می توانید از نازک کردن پوست و علت شکستگی. سپس شما باید یک مجموعه کاملا جدید از مشکلات است. همیشه دنبال دستورالعمل روی کرم هیدروکورتیزون جعبه. آن را توصیه نمی با استفاده از Benadryl کرم که حاوی آنتی هیستامین ها. در عین حال شما می توانید Benadryl آلرژی قرص های خوراکی. بسیاری از افراد اشاره کرده اند که موفقیت های بزرگ با محصول. و به یاد داشته باشید مصرف Benadryl آلرژی می تواند شما را کسل کننده.

موضوع دیگر این است که از عرق کردن. با خارش ناشی از تعریق بیش از حد اجتناب از پوشیدن لباس های تنگ اتصالات لباس زیر و لباس پنبه به جای مصنوعی undergarments. پنبه الیاف طبیعی و تنفس. پودر تالک تیس نیز یکی دیگر از گزینه است. لطفا با استفاده از آرد ذرت. شده اند وجود دارد موارد از یک عفونت پوستی. برخی از متخصصان پزشکی و وب سایت شما بخواهید به شما خشک ناحیه رکتوم با یک سشوار مجموعه در محیط کم قبل از استفاده از پودر تالک. هر آنچه که شما انجام نمی rub منطقه تحریک شده. اگر شما لازم نیست که هر یک از این چیزها را unsented حوله کاغذی و یا ضد کاغذ و محل آن را کرک فقط در مقابل عرش است. این اجازه خواهد داد که گردش بین گونه لب به لب و کمک به منطقه خشک.

برای کنترل خارش برای کنترل خارش زیر را امتحان کنید:

  • شکستن خارش-ابتدا چرخه. بیشتر شما ابتدا دیگر مشکل خواهد بود. این مشکل می تواند در شب بدتر را یک خوراکی آنتی هیستامین قبل از خواب.
  • به مصرف یک گرم وان حمام را امتحان کنید. این کار را سه بار در روز بعد از هر اجابت مزاج و یا به عنوان مورد نیاز است.
  • جلوگیری از caffines سودا آبجو liquior بیش از حد مقدار ویتامین C, غذاهای تند برای حداقل 2 هفته. اگر شما دوباره این اقلام را به رژیم غذایی خود را در یک زمان شما می توانید ببینید چه چیزی باعث این مشکل این است که – اگر آن غذا یا نوشیدنی های مرتبط.
  • توانید استرس خود را تحت کنترل است.

[ad_2]

Leave a Comment