جذب زیبایی اروپا

[ad_1]

اروپا قاره پهناور و دارای تعداد بی شماری از کشورها به اعتبار آن است که فوق العاده گردشگری. تور اروپا بسته شامل نورد عضوي تاریخی, خرابه, الهام بخش, معماری باشکوه قلعه ها و حتی عجایب هفتگانه جهان است که جذب گردشگران از سراسر جهان از سنین در حال حاضر.

برخی از برجسته شهرستانها است که می تواند لمس بر روی خود تور اروپا, بارسلونا, زوریخ, رم, پاریس و لندن و استکهلم و ادینبورگ. تور اروپایی بسته ارائه می دهد بهترین از جاذبه های توریستی این مکان و ادغام بهترین جاذبه های توریستی این مکان به طوری که شما می توانید حداکثر تعداد نقاط در یک شیوه ای راحت. سفر بسیار خوبی مراقبت از گرفته شده از سواحل به کوه به پشت خواران اروپا تور بسته به وعده های شما همه ممکن است مقصد. در واقع اروپا بسته تور یک راه بسیار خوبی برای آشنا شدن با فرهنگ و میراث فرهنگی از کشورهای مختلف از اروپا است.

بارسلونا اسپانیا ترین شهر جهان وطنی. بارسلونا با معماری و هنر و بسیاری دیگر. این بزرگترین غلظت از معماری گوتیک, عجیب قریب, ساختمان ساگرادا فامیلیا کلیسای که جذب بسیاری از گردشگران از سنین. رم نیز یکی از محبوب ترین مقصد توریستی اروپا است. رم باور نکردنی آثار زرق و برق دار piazzas خیره کننده چشمه های بزرگ مواد غذایی و هیجان انگیز محیط. این در واقع یک پر جنب و جوش شهر مدرن است که ارائه می دهد خوب, خرید, هیجان انگیز, زندگی شب, رستوران های عالی و لذت کامل نوار قهوه باعث می شود که رم جذب بسیاری از گردشگران در تعطیلات خود را. زوریخ یکی دیگر از معروف مقصد اروپا تور بسته اگر شما در حال بازدید از زوریخ, سپس آن را باید که شما باید بازدید Kunsthaus موزه Fraumunster کلیسا با شیشه نقاشی Landesmuseum جاکوبز, قهوه, موزه, سیرک, موزه سنت پیتر کلیسای موزه ریتبرگ دریاچه زوریخ و بسیاری دیگر. بعدی بازدید ترین مقصد اروپا در پاریس کلمات کمتر به توصیف آن است. شما می توانید بازدید از برج ایفل, La Conciergerie, Musée d’ orsay, موزه لوور بزرگترین موزه Sacre – Coeur, سنت – Chappell کلیسا و بسیاری از بیشتر.

بنابراین شما می خواهید برای برنامه ریزی تور اروپا خود را پس چه از شما انتظار دارند ؟ تور اروپا بسته ارائه می دهد پروازهای ارزان و ارزان اقامت بیش از حد. آنها حتی می توانید تور خود را به عنوان در هر مورد نیاز خود را. وجود دارد سه شهر در امارات متحده عربی با پرواز مستقیم به اروپا و مورد 421 مستقیم به اروپا است. بنابراین کتاب بلیط خود را در حال حاضر برای لذت بردن از یک سفر به یاد ماندنی به اروپا است.

[ad_2]

Leave a Comment