جستجو برای وفل خانه تغذیه اطلاعات

[ad_1]

اگر چه از آن من نیست رستوران مورد علاقه من صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال وفل خانه و تغذیه, اطلاعات, به دلیل آن است که یکی از شوهرم علاقه مندی ها. منابع می گویند که این رستوران ساخته شده است نه خود اطلاعات تغذیه ای موجود است.

بنابراین گاهی اوقات بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که برآورد. شوهر مورد علاقه بشقاب یک t-bone steak, 2 تخم مرغ بیش از آسان دو برش نان تست و یک سفارش از براونز هش.

خوشبختانه او از برخی از نوع فوق العاده طبیعی سوخت و ساز بدن. او هرگز افزایش وزن بدون توجه به آنچه که او می خورد. او با این نسخهها کار پنج روز در هفته است. پس او را نسبتا سالم, اما من harping در او در مورد چه کسانی سیب زمینی سفید نان سفید و گوشت قرمز می تواند انجام شود به سلامت طولانی مدت است.

آخرین تحقیقات نشان می دهد که تخم مرغ که بد نیست. افرادی که به طور منظم غذا خوردن آنها در واقع پایین آوردن کلسترول سرم از افرادی که هرگز آنها را بخورند. البته من ترجیح می دهم تخم مرغ آب پز. آنها پر از مواد مغذی و پایین تر در چربی است. اما پس از آن من یک دونده ماراتن.

1978 ماراتن بوستون برنده گیل بارون ظاهرا برخوردار وفل خانه تغذیه به اندازه کافی به آن را سه بار در هفته متوقف شود. او به تازگی شرکت سخنگوی. او مورد علاقه بشقاب مرغ کبابی براونز هش و تخم مرغ نیمرو.

بزرگترین نگرانی من این روزها این است که اجتناب از ترانس و چربی است. محققان می گویند که چربی های ترانس بدترین برای قلب و گردش خون سلامت. ایالت کالیفرنیا می گوید که آنها باعث سرطان می شود. از آنچه که من شده اند قادر به تعیین وفل خانه استفاده نمی کند و چربی های ترانس. اما من ساخته شده یک تور از آشپزخانه خود را.

دونات و شیرینی است که نگه داشتن آنها را در مقابله به طور معمول حاوی مقادیر زیادی از چربی های ترانس. بنابراین اگر شما می خواهم به غذا خوردن در رستوران سفارش مسائل خارج از کوره و جست و خیز محصولات پخته شده است. که پیشنهاد من.

دیگر رستوران های فست فود که ما بازدید و ارسال اطلاعات تغذیه ای در رستوران دیوار. من هنوز برای دیدن هر وفل خانه تغذیه اطلاعات در هر مکان حتی جدیدترین آنهایی که.

هنگامی که ما انجام بازدید از رستوران من معمولا با سالاد مرغ گریل شده. این بد نیست اگر چه کاهو و گوجه فرنگی نیست, تازه ترین.

برای مردم در تلاش برای از دست دادن وزن, رستوران ممکن است بهترین انتخاب شما برای وسط شب. حداقل غذا گرم کردن کوره و قهوه پر کردن مجدد رایگان هستند.

به منظور دریافت دقیق وفل خانه اطلاعات تغذیه برای مورد علاقه خود را به صفحه شما ممکن است بخواهید برای تماس با شرکت می باشد. در غیر این صورت یک guesstimate را مجبور به انجام.

[ad_2]

Leave a Comment