حضور مردم جنوب ایلام در پای صندوق‌های رای با تدابیر بهداشتی

[ad_1]

به گزارش ایرنا، مردم مرزدار شهرستان‌های جنوبی ایلام در مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهداشتی از جمله زدن ماسکف، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و به همراه داشتن خودکار شخصی برای دخالت در سرنوشت خود و مشارکت در انتخابات و انتخاب نامزد مورد نظر خود در پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

شعب اخذ رای اگر چه مانند دور اول انتخابات مجلس یازدهم با ازدحام و شلوغی مواجه نیست اما با حسابی سرانگشتی می‌توان دریافت مردم با مدیریت زمان و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی سعی می‌کنند با حضور در شعب اخذ رای در صحنه انتخابات با رعایت همه جوانب بهداشتی حضور داشته باشند.

مردم حوزه جنوب استان ایلام اینبار با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی آمده‌اند تا سرنوشت نهایی انتخابات را تعیین کنند و با انتخاب سومین نماینده ایلام در مجلس یازدهم نقش خود را ایفا کنند.

شعب اخذ رای در این شهرستان‌ها و در شهرها، بخش‌ها و روستاها با استقبال نسبی مشارکت‌کنندگان روبروست و مردم بنا دارند در مرحله دوم نیز خالق صحنه‌هایی از جنس حضور برای سربلندی نظام باشند.

فرماندار و رییس مرکز حوزه انتخابیه دهلران پس از انداختن رای خود به صندوق، گفت: ۲۰۷ شعبه در کل حوزه انتخابیه شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره برای جمع‌آوری آرای مردم مستقر است و همه عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران انتخابات مشغول انجام وظایف خود هستند.

مجید عسگری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از استقرار ۷۱ شعبه اخذ رای در شهرستان دهلران خبر داد و افزود: درآبدانان ۶۶ شعبه، دره‌شهر ۵۰ شعبه و بدره ۲۰ شعبه مسقر شده است.

وی از مردم خواست: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و داشتن ماسک و خودکار شخصی و همچنین شناسنامه و کارت ملی به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در ۱۰ ساعت اخذ رای یعنی از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر بتوانند رای خود را به صندوق بریزند.

وی با تاکید بر اینکه احتمال تمدید زمان رای‌گیری در این حوزه انتخابیه کم است، افزود: مردم این مهم را مد نظر داشته باشند و برای مشارکت در انتخابات زمان را مدیریت کنند.

امام جمعه دهلران نیز پس از انداختن رای خود به صندوق گفت: مجلس شورای اسلامی با توجه به جایگاه و نقش آن در قانونگذاری و نظارت در راس امور است و مردم با رای خود مجلس را تشکیل می‌دهند.

سیدمحسن موسوی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت مرحله دوم انتخابات در داخل و خارج از کشور افزود: مجلس کارآمد نقش موثری در پیگیری وظایف خود دارد و همه باید با احساس مسئولیت در پای صندوق رای حاضر شویم.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment