خلیل‌زاده: مشکلات مالی استقلال به‌زودی رفع می‌شود

[ad_1]

«اسماعیل خلیل‌زاده» امروز (سه‌شنبه) اظهار داشت: داریوش شجاعیان مصدومیت داشت و نظر معاونت پزشکی باشگاه بود که او مدتی طولانی نمی‌تواند بازی کند. آن زمان نمی‌دانستیم که نباید بازیکنی جای شجاعیان در لیست بگذاریم و خواسته سرمربی وقت را اجرا کردیم.

وی درباره بیانیه باشگاه سپاهان علیه استقلال، گفت: سپاهان تیمی خوب و باشگاهی بزرگ است و سرمربی بزرگی دارد. برای سلامتی سرمربی سپاهان دعا می‌کنم اما کسانی که باید قضاوت کنند، این کار را انجام می‌دهند. ما ۱۰ نفره بودیم و جوانمردانه بازی کردیم.

خلیل‌زاده در خصوص مشکلات مالی باشگاه استقلال در مورد پرونده‌های خارجی، عنوان کرد: همه اعضای هیات مدیره در تلاش برای رفع مشکلات هستند. مشکلات مالی باشگاه به زودی حل می‌شود و اجازه نمی‌دهیم اتفاق خاصی رخ دهد. بخش کوچکی از طریق فیفا پرداخت می‌شود و بیشتر مبالغ مورد نظر از منابع داخلی تامین خواهد شد. تلاش می‌کنیم برخی مطالبات ما وصول شود و امروز تصمیم گرفتیم طلب‌های باشگاه را به هر شکل ممکن وصول کنیم.

رئیس هیات‌ مدیره باشگاه استقلال درباره بدهی به آندره‌آ استراماچونی، عنوان کرد: هیات‌ مدیره در این باره، اختیار به مدیرعامل داده و بهتر است در این خصوص با «احمد سعادتمند» صحبت کنید.

خلیل‌زاده در خصوص اینکه گفته شد فرهاد مجیدی به شرط قهرمانی جام حذفی روی نمیکت آبی‌ها باقی می‌ماند، گفت: این بحث میان اعضای هیات‌ مدیره و مدیرعامل باشگاه مطرح نشده است. اعضای هیئت‌مدیره هفته گذشته و در آستانه بازی با پارس جنوبی با مجیدی تماس گرفتند و قاطعانه از او حمایت کردند. مجیدی سرمربی تیم است تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی درخصوص وضعیت جدایی یا ماندن بازیکنان استقلال بیان کرد: این موضوع در اختیارات اجرایی باشگاه است، اما چیزی که من به عنوان عضو هیات‌مدیره باشگاه می‌دانم این است که قرارداد همه بچه‌هایی که باشگاه به آنها نیاز دارد، تمدید می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment