خوب ناهار خوری رستوران

[ad_1]

ناهارخوری زیبا اشاره دارد به طبخ و خدمات ارائه شده در رستوران ها که در آن مواد غذایی و نوشیدنی و خدمات گران هستند و معمولا فرصت. گردش مالی در هر جدول ممکن است کمتر از یک شب. بسیاری از مشتریان وجود دارد برای یک مناسبت خاص مانند عروسی و یا تولد. بسیاری از مشتریان را به کسب و کار مهمان و نوشتن را از وعده غذایی هزینه به عنوان هزینه کسب و کار. مهمانان اغلب دعوت زیرا آنها می توانند تحت تاثیر قرار کسب و کار و دیگر تصمیمات مطلوب به میزبان. ناهارخوری زیبا است که معمولا در محدوده هایی از ثروت و که در آن کسب و کار انجام شده است-شهرهایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو و پالم بیچ.

لاس وگاس چند خوب ناهار خوری رستوران غذا به گردشگران و پر مخاطره قماربازان. این رستوران کوچک با کمتر از 100 کرسی و proprietoror شریک متعلق به. اقتصاد, ناهارخوری زیبا, متفاوت, متوسط, رستوران. غذا قیمت, به خصوص برای شراب بالا هستند. بررسی به طور متوسط اجرا می شود 60 دلار یا بیشتر. اجاره می تواند بسیار بالا است. بودجه های بزرگ برای روابط عمومی شایع است. به دلیل تخصص و زمان مورد نیاز برای بسیاری از ظروف و چون بسیار آموزش دیده سرآشپزها به خوبی پرداخت می شود, هزینه های نیروی کار می تواند بالا باشد. خیلی از سود آید از شراب فروش. استعداد و خود نمایی در خدمت بخشی از تجربه ناهار خوری.

جداول چین, ظروف, ظروف نقره و napery معمولا گران و قرار ملاقات می تواند هزینه اغلب از جمله نقاشی و جالب ویژگی های معماری. منوها معمولا شامل گران قیمت وارداتی موارد مانند foie gras خاویار و قارچ. تنها ترین مناقصه ها و سبزیجات در خدمت. رنگارنگ تامین خواسته بخشی از نمایش است. لذیذ و جالب طعم گنجانیده شده به مواد غذایی و در کل ناهارخوری رویداد محاسبه شده است به یاد مهمانان و بصری و شنوایی و روانی را تجربه کنند. شراب گران همیشه در دست ارائه شده در گسترده فهرست شراب. مواد غذایی تغییر اسلوب و سبک رستوران اپراتورها باید حفظ پهلو به پهلو از تغییرات.

سس سنگین داده اند راه به نور آنهایی که بخشهای بزرگ به کوچک است. رستوران باید نگه داشته شود در چشم های عمومی بدون ظاهری است. اگر توجه به انتخاب اپراتور رستوران انتخاب تنها کسانی که مهمانان خواهد شد که احتمالا مورد استقبال مهمانان دیگر. انجام این کار کمک می کند تا برای ایجاد یک درجه از انحصار یک راه برای انجام این کار این است به پارک گران قیمت ترین اتومبیل در نزدیکی ورودی برای همه برای دیدن (Rolls-Royces به خوبی انجام دهد). همچنین کمک می کند تا به مشاهیر برجسته در جدول مکان. رستوران بسیار گران قیمت غیرفعال کردن بسیاری خوبی به انجام مهمانان و دیگران را ناراحت کننده زمانی که آنها احساس آنها متناسب نیست و یا دوست نداشتن ضمنی رفتار از روی خودستایی از مهمانان و یا کارکنان.

هتل لوکس مانند چهار فصل و ریتز کارلتون زنجیر محسوب می شود به رستوران مباهات بسیار پرداخت می شود آشپز که می فهمد, فرانسوی, مادر آسیایی و آمریکایی, مواد غذایی که به احتمال زیاد با حضور یک آمریکایی در مدرسه پخت و پز و یا آموزش دیده در یک رستوران مجلل و کسی که تسلط غذاهای فرانسوی. می شود رستوران اپراتورها باید ناهار خوردن در این رستوران حتی اگر آنها در حال گران قیمت برای یادگیری زمان معنای ظرافت در طراحی داخلی و دکور, تنظیم جدول خدمات و مواد غذایی است.

(برای جلوگیری از پرداخت بالاترین قیمت برای ناهار و منظور نمی شراب.) بهتر است هر کسی که برنامه ریزی یک رستوران حرفه ای باید یک کار در یک رستوران لوکس حداقل در حالی که برای به دست آوردن عطر و طعم مجلل

خدمات غذایی-حتی اگر شما هیچ علاقه ای به تقلید آنچه می بینید.

[ad_2]

Leave a Comment