خود را پیدا کنید احساس خوبی در مورد مواد غذایی (یا هر چیز دیگری)

[ad_1]

قدیمی ترین دختر من و من رفتم گیاهی برای یک هفته در هفته گذشته. ما تفننی با وگان و گیاهخواری غذا خوردن در طول سال. من طولانی ترین محدود حدود 4 سال به عنوان یک عمدتا گیاهی قبل از دوقلوها متولد شدند. من خوردند برخی از ماهی و محصولات حیوانی اما بدون گوشت. دلایل بسیاری وجود دارد که من بدون چربی نسبت به رژیم غذایی وگان; فواید کمتر ظلم و ستم به حیوانات و کمتر از تاثیر بر روی سیاره ما است. به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. اما من اغلب خراب و سوخته زمانی که من در تلاش برای رفتن وگان. این بار تصمیم گرفتم به تکیه به آن و فقط به انجام بهترین من می توانم و من به پایان رسید تا خوردن 95% گیاهی و کاملا گیاهی بدون مبارزه بیش از حد. دختر من بود خیلی بیشتر سخت با خودش و به پایان رسید تا در اشک ما آخرین روز.

خانواده ما سفر یک بیت خوب می خورد و بیشتر از بسیاری از به علاوه شوهر من است بصورتی پایدار و محکم در گوشت خوار اردوگاه بنابراین گاهی اوقات ما محدود در انتخاب های ما. من نمی خواهم به را تشکیل می دهند یک داستان در مورد چگونه آن را سخت برای ما بود وگان به دلیل این شرایط است. من می دانم که می توانید آن را آسان تر است. من قبل از این انجام داده.

چگونه من احساس خوبی در مورد بازیافت:

من سعی می کنم به عشق من سیاره و هر کس بر روی آن و آن را احساس نمی کند خوب به من به رویکرد مراقبت از سیاره ما را از یک محل از ترس بنابراین من این رویکرد از یک مکان از عشق. برای مدت زمان طولانی من می خواستم برای بازیافت. شروع کردم به جمع آوری و مرتب سازی اشیاء قابل بازیافت اما من به ندرت آنها را به مرکز بازیافت و شوهر من را نا امید ظروف سرباز یا مسافر و روگرفت آنها را در سطل زباله. آن را تبدیل شدن به یک منبع از مشاجره. من همیشه متعهد به در نظر گرفتن موارد بیشتر اما این اتفاق رخ نداد. من تصمیم گرفتم که نمی بازیافت بهتر بود از احساس بد در مورد تلاش برای بازیافت.

من اجازه رفتن از در واقع بازیافت و فقط در زمان ساخت تا افکار خوب در مورد بازیافت و متوجه دیگر را که انجام آن را به خوبی. من تصمیم به انجام هر گونه کمی آسان گام من می تواند بدون تنظیم خودم را برای شکست. من استفاده می شود قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی و من مراقب باشید در مورد بازیافت در رستوران ها و غیره. سپس تصمیم گرفتم به خودم بپرسید برخی از سحر و جادو سوالات به ناخودآگاه من کار بر روی هدف است.

یکی از مورد علاقه من کیمیاگری فرآیندهای درخواست سحر و جادو سوالات. سحر و جادو سوالات سوالات است که شما لزوما نیاز به پاسخ, اما آنها به شما ناخودآگاه چیزی مثبت به تمرکز بر روی و اغلب در پاسخ به نظر می رسد به عنوان اگر توسط سحر و جادو.

برخی از سحر و جادو سوال من از خودم پرسیدم در مورد بازیافت:

اگر بازیافت شد ساده است ؟

اگر چه من نمی باید به مرتب کردن آن و حمل آن به مرکز بازیافت?

اگر چه من پرداخت شخص دیگری برای بازیافت برای من ؟

چه اگر آن را به آسانی به عنوان گرفتن زباله?

مدت کوتاهی پس از شروع کردم به درخواست خودم به این پرسش و تلاش برای احساس بهتر در مورد این موضوع بازیافت شهر ما اجرا یک برنامه بازیافت. من تا به حال انجام شده بود به این شهرستان سالن و خرید ویژه سطل زباله می تواند برای $25 و قرار دادن تمام اقلام قابل بازیافت در آن قرار داده و آن را با ما به طور منظم زباله انتخاب کنید تا و که در آن بود. من آن را دوست دارم! من لذت بردن از بازی این بازی در تلاش برای مطمئن شوید که ما بازیافت می تواند بیشتر از من به طور منظم می تواند و چند هفته آن را دو بار به عنوان کامل است. ما در گاراژ است و دیگر آشغال با آیتم های در حال انتظار برای بازیافت به علاوه شهر ما باعث می شود پول در این برنامه که به سود مردم است که زندگی در شهر ما. دو برنده!

من تصمیم به پیاده سازی این استراتژی با غذا خوردن سالم. من به شما به اشتراک گذاشتن برخی از سوالات من درخواست خودم را به شما می دهد یک مدل برای استفاده از آن برای هر موضوع که شما احساس نمی مانند شما تمام پاسخ به. سحر و جادو سوالات می تواند منجر شما به پیدا کردن خود را احساس می کنید خوب است که اغلب منجر به نتایج ملموس است.

سحر و جادو سوالات خود را برای پیدا کردن احساس خوبی در مورد وگان خوردن:

اگر چه بیشتر رستوران ها شروع به خدمت وگان مواد غذایی?

اگر رستوران های مورد علاقه من تصمیم به اضافه کردن یک وگان بخش به منوهای خود را?

اگر چه راه های جدید برای گرفتن گوشت گوشت خواران پیدا شد که بهتر است برای سیاره ما ؟

اگر چه بیشتر مردم خوردند وگان?

اگر من تصمیم به لذت بردن از غذا خوردن در بهترین راه در دسترس به من در حال حاضر ؟

اگر چه خدا را شکر برای مواد غذایی در حال حاضر آگهی برای بهتر گزینه بعد ؟

اگر چه من می تواند بر لرزش از غذا قبل از خوردن آن ؟

اگر یک گزینه آسان برای خوردن غذاهای وگان ظاهر شد ؟

اگر چه من اعتماد است که مناسب مواد غذایی است که همیشه در دسترس به من ؟

اگر گوشت خواران در مورد حق خود را نیاز دارد ؟ اگر گیاهخواران نیز مورد حق خود را نیاز دارد ؟ اگر چه وجود دارد بسیاری از رژیم های غذایی مختلف است که بهترین کار برای افراد مختلف ؟ چه می شود اگر ما می تواند پاسخگویی نیازهای همه در یک راه است که نه تنها فکر نمی زند اما کمک سیاره ما ؟

اگر چه من می تواند پیدا کردن راه آسان برای “تکیه به” گیاه خواری مانند خوردن غذاهای وگان, در خانه, اما, انتخاب بهترین احساس از گزینه های در دسترس در حالی که سفر ؟

اگر چه همه انواع مواد غذایی می تواند به نفع من بدن ؟

اگر من اجازه انتخاب های غذایی می تواند آسان ؟

در حال حاضر من “تکیه” به گیاهی خوردن و تمرکز بر روی انتخاب من بهترین احساس را گزینه در زمان. من شخصا نمی خواهم به قوانین و یکی از قوانین من در گذشته در مورد غذا خوردن این است که من تنها من از خوردن چیزهایی که من دوست دارم. من در بر داشت که من تمایل به خوردن “بهتر” به هر حال اگر من مقاومت در برابر یک لیست از قوانین در مورد چگونه من باید غذا خوردن.

اگر شما هر گونه تغییرات شما در حال تلاش است که احساس می کنید مشکل من پیشنهاد می کنم با در نظر گرفتن گام های کوچک شما می توانید در حال حاضر و تمرکز بر روی آنچه که احساس خوبی در مورد وضعیت در حال حاضر. سپس از خود بپرسید برخی از سحر و جادو سوالات خود را ناخودآگاه بر روی آن کار برای شما. تعیین اهداف است که شما را پیدا خواهد کرد سرگرم کننده و آسان راه حل. استراحت و اجازه دهید آنها را به شما آمده است.

من دوست دارم بدانم اگر شما روش برای برخورد با یک وضعیت است که شما لازم نیست که یک جواب ساده به یکی و یا هر گونه نظر شما ممکن است داشته باشد.

[ad_2]

Leave a Comment