خود ناشران Scream Bloody Murder

[ad_1]

Micahel Samonic ناشر از جلوه های ویژه, کتاب آشپزی, میلیون دلار ساخته شده توسط خود انتشارات و من می خواهم به شما بگویم که چگونه شما می توانید آن را بیش از حد.

در اینجا چیزی است که او…

به عنوان یک کارآفرین او همیشه به حال موفقیت نسبی با فضای تبلیغات است.

سپس به او دستور داد و جزئیات Karbo که راه اندازی شد و من را به پست الکترونیکی مستقیم بازاریابی است. تا آن نقطه او هرگز تا به حال انجام داده پست الکترونیکی مستقیم.

او همیشه علاقه مند شده بود در سلامت و پخت و پز, پس از اولین پروژه که او انجام داد این بود که چگونه برای درمان سکسکه. او سکسکه زمانی که او نوشیدن هر نوع تحریک کننده مسائل و یا اگر او را به خوردن غذاهای تند. او همیشه استفاده می شود برای به دست آوردن سکسکه.

او تحقیقات کمی. این بود طولانی قبل از طب فشاری. او آن را به نام acupinch.

او رفت و متوجه شد که چینی نصف النهار خود را در سمت چپ ساعد که اگر شما خرج کردن آن فقط در جای مناسب می تواند قطع آن ضربه.

این کار را برای او به طوری که او نوشت: کمی البته مثل چهار یا پنج صفحه و او با قرار دادن یک آگهی در یکی از ژنده پوش. آن Enquirer. او به فروش می رسد چند کتاب. نبود هر چیزی بزرگ است.

او 20 یا 23 سفارشات. هزینه تنها $5 یا 6. آگهی تنها هزینه $20 یا 30 دلار پس از او ساخته شده یک سود از ابتدا.

از آنجا او را به یک اندازه کامل کتاب که او ایجاد می شود, چگونه به رایگان دریافت کنید, مراقبت از دندان.

ضرورت مادر اختراع است, راست?

او تا به حال دندان بد شد و او در کلیولند. در زمان وجود یک دانشکده دندانپزشکی وجود دارد مورد غربی رزرو است که هنوز هم وجود دارد یک دانشکده دندانپزشکی. اگر شما به نام شما می تواند به مدرسه و یک خوک گینه برای دانش آموزان است.

پر کردن و انواع اقدامات انجام شده به صورت رایگان. در زمان وجود دارد برنامه های فدرال در جای خود دولت تامین می شود.

بنابراین او را با هم به یک دایرکتوری از مدارس و تامین برنامه که در آن شما می توانید راه رفتن و می گویند من مشکلات دهان و دندان, رفع آنها را به صورت رایگان. بود که من برای اولین بار از بزرگ فروش محصول.

او به فروش ده ها هزار نفر از کسانی که.

بنابراین او را یک دایرکتوری با هم. اولین آگهی دبیرستان صفحه آگهی.

تاریخ و صفحه کوچکتر از یک صفحه کامل اما غالب این صفحه. اگر یک صفحه کامل آگهی 7 x 10 در یک مجله تاریخ و صفحه خواهد بود 5-1/2 توسط 6-1/2; در جایی در اطراف وجود دارد.

من اولین آگهی در کانون توجه است. در حال حاضر آن را به نام آمریکا ، این روزنامه زرد.

منتشر شد از واشنگتن بسیار خوب برای تست سلامت مواد غذایی آیتم های مرتبط.

تیتر چیزی است که واقعا آن را انجام داد. تیتر بود دندانپزشکان Scream Bloody Murder.

شما می توانید شرط می بندم تیتر رو توجه مردم به خواندن آگهی. کار که تیتر به گرفتن توجه خواننده را بلافاصله. شما فقط آنها را برای حدود نیم دوم و اگر شما نمی توانید آنها را فورا آنها فقط به نوبه خود صفحه و آنها برای همیشه رفته.

دندانپزشکان scream bloody murder. خوانندگان آن نشریه سنگین است به تئوری های توطئه و توطئه سیاسی و چیزهایی مانند آن. او در طراحی این تیتر برای مطابقت با جمعیتی از خوانندگان.

این subhead بود دندانپزشکان دیوانه هستند چرا که شما هم اکنون می توانید رایگان دریافت کنید, مراقبت از دندان و یا چیزی شبیه به آن.

این یک نسخه فشرده آگهی. این همه در آن بود. همه آگهی های تحریریه.

این اولین تبلیغ برای این محصول است.

این یک هفتگی و هنگامی که شما محل تبلیغ شما صبر کنید ده روز تا دو هفته بسته به زمانی که شما آن را قبل از تبلیغ به نظر می رسد. او به پرداخت تمام جلو.

در آن زمان او تا به حال هیچ اعتباری با هر کسی.

هزینه تبلیغ بود 600 دلار. که دیر شده بود…شاید ’79 یا 80. حتی با تمام خطر نبود او عصبی است. در واقع او هیجان زده بود.

سپس او منتظر.

او 700 سفارشات. 10 دلار پاپ که 7000 دلار.

او در کسب و کار.

آیا شما برخی از ایده های بزرگ برای به اشتراک گذاشتن ؟ اطلاعات با ارزش است و مردم برای آن پرداخت خواهد شد. شما می توانید میلیون ها نفر را با خود انتشارات کتاب خود را.

[ad_2]

Leave a Comment