دبیرستان سردار شهید سلیمانی در دماوند بهره برداری شد

[ad_1]

مهدی حیدری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح شامل ۱۶ کلاس درس، ۸ اتاق اداری و ۶ سالن آزمایشگاه در مساحتی بالغ بر ۲۴۸۰ مترمربع زیربنا است که از محل اعتبارات استانی مورد افتتاح قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان داشت: نامگذاری مکان‌هایی به نام سردار سلیمانی، موجب می‌شود که افراد در جهت دستیابی به اهداف عالیه ایشان برآیند و قطعا این شخصیت‌ بر روند زندگی تاثیر گذار است.

فرماندار دماوند هدف سردار شهید سلیمانی را خدمت و تلاش در جهت آبادانی کشور و اعتلای دین دانست و گفت: امیدواریم که در حوزه آموزش و پرورش به لحاظ کیفی و کمی در شهرستان دماوند شاهد ارتقاء علمی دانش‌آموزان دماوند باشیم.

وی با بیان اینکه زحمات معلمان در راستای آموزش مجازی کمتر از زحمات مدافعان سلامت نیست، افزود: آموزش‌های امروز موجب پیشرفت در آینده خواهد شد، اگر امروز مدافعانی در حوزه‌های مختلف داریم، نتیجه حضور افراد در سنگر آموزش است.

حیدری همچنین در ادامه به بازدید از پست برق ۶۳ کیلوولت در محدوده شهر آبعلی اشاره کرد و افزود: این طرح از اوایل اردیبهشت‌ماه سال جاری با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته و تا پایان شهریورماه نیز در مدار برقی قرار می گیرد؛ با اجرای این طرح، مشکلات مربوط به برق بخشی از شهر رودهن و آبعلی را برطرف می شود.

این مقام مسئول همچنین به بازدید از آخرین وضعیت فاز یک تعریض جاده هراز در محدوده شهر آبعلی اشاره و خاطرنشان کرد: این طرح شامل کوهبری به میزان ۴۵ هزار و ۷۳۳ مترمکعب است که با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار دماوند همچنین از افتتاح عرصه جنگل‌کاری پارک ۱۰۰ هکتاری در شهر آبعلی اشاره کرد و بیان داشت: این طرح از ابتدای سال توسط منابع طبیعی آغاز و در حال حاضر به منظور سرمایه‌گذاری در اختیار شهرداری آبعلی قرار گرفت.

وی مشخصات این طرح را شامل چاله‌زنی و کاشت ۲۵ هزار اصله نهال مقاوم با شرایط آب و هوایی از محل اعتبارات اداره منابع طبیعی دماوند و آبیاری و نگهداری و حفظ اراضی از محل اعتبارات شهرداری آبعلی دانست و گفت: طرح مذکور با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment