درمان میاستنی گراویس با Orthomolecular پزشکی

[ad_1]

درمان و شفا میاستنی گراویس با عادی اسیدهای آمینه است که پایه و اساس Orthomolecular پزشکی است. دوزهای زیادی از به طور طبیعی یافت می شود و پروتئین به نام اسیدهای آمینه می تواند تعمیر عدم تعادل در مغز و تعمیر آن نقص. این اسیدهای آمینه مقرون به صرفه هستند و در حال استفاده در دوزهای درمانی بسیار بزرگتر از آن سطح به طور معمول در بر داشت در مواد غذایی است. مفهوم orthomolecular پزشکی بر استفاده از دوزهای زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی و اسیدهای آمینه و یا عصاره های گیاهی برای ترمیم سلولی و افزایش فعالیت های طبیعی مغز.

Orthomolecular پزشکی با بهره گیری از 5-HTP L-فنیل آلانین L-تیروزین و NAC برای درمان میاستنی گراویس. این بیماری عصبی تاثیر می گذارد چشم و یک بیماری خود ایمنی. عصاره های گیاهی و مکمل ها نیز استقبال شده در درمان این بیماری است.

کوانتومی Orthomolecular پزشکی توصیه می کنند ممکن است انواع دیگر از طب انرژی به سرعت بهبود بیمار است. بسیاری از بیماری ها باعث صدمات عاطفی و استرس است. روش های درمانی که می تواند به کاهش استرس عمده یا درمان جزء عاطفی از بیماری های بسیار مهم در درمان است. یوگا و چی گونگ می تواند کمک به کاهش استرس مسائل. آنها باید حداقل چهار بار در هفته برای نتایج بزرگ. یکی دیگر از درمان با استفاده از id تکنیک آزادی عاطفی (EFT). آن را بسیار خوب برای از بین بردن استرس یا تروما است. این شامل گرفتن انگشت خود را و بهره برداری در چندین نقاط طب سوزنی در حالی که حاکی از تاکید نمودند. این ممکن است چند جلسه به کار می کنند.

تغییرات در رژیم غذایی باید به سرعت اجرا شود. رژیم غذایی شما باید شامل ارگانیک یا محلی میوه ها و سبزیجات, کاهش, گوشت, افزایش ماهی های آب سرد مانند ماهی آزاد, افزایش چربی های اشباع نشده, از بین بردن چربی های اشباع و حذف غذاهای تصفیه شده. سعی کنید برای تبدیل به قهوه بدون کافئین و الکل و نیکوتین. خوب است که آلی گوشت یا دامنه رایگان مرغ و تخم مرغ آلی. سعی کنید برای جلوگیری از همه نوع از غذاهای اصلاح شده ژنتیکی. پیاده سازی یک دوره سه ماه از خوردن غذاهایی که فاقد گلوتن و نظارت بر نتایج برای بهبود سطح انرژی و کاهش علایم یا بهبود.

افراد مبتلا به میاستنی گراویس در سابقه خانوادگی خود را ممکن است بخواهید به یک گیاه شناسی به عنوان یک پیشگیرانه ابتدا در اواخر دهه سی. این ممکن است به تاخیر و یا جلوگیری از شروع بیماری و یا کاهش شدت بیماری است. Schisandra عرقچین astragulus, ashwaganda و سرچماقی ها برخی از عصاره های گیاهی است که می توان برای این بیماری در کوانتوم Orthomolecular پزشکی است. یک روش وجود دارد که در کوانتوم Orthomolecular پزشکی که برای تعیین گیاهی مورد نیاز است برای بیمار و نیز استفاده می شود برای تعیین زمانی که گیاه شناسی است که تغییر را به دیگری. چند بار بدن را مقاوم می شود به یک مکمل و این باید به طور فعال اداره می شود. بیماری های ایمنی خودرو نیاز به توجه بیشتری در این منطقه است.

[ad_2]

Leave a Comment