در خارج از کشور عکس های عروسی

[ad_1]

روز عروسی خود است که احتمالا مهم ترین روز زندگی خود را و خاطرات این روز معمولا گرفته شده توسط یک عکاس حرفه ای. این عکس ها را می توان به 3 بخش صبح و بعد از ظهر و شب. صبح عکس های تشکیل شده از قبل آماده عروسی; عروس لباس پوشیدن و قرار دادن بر روی آرایش و عکس با ساقدوش عروس و groomsmen ، در بعد از ظهر آن زمان برای لحظه ای بزرگ و عکاس قطاری از من انجام می شود آن را در یک کلیسای گوتیک و یا سوسو زننده ساحل شنی سفید. در شب آن زمان حزب و عکاس هم اکنون می توانید شلیک غیر رسمی تر عکس از زن و شوهر خوشحال لذت بردن از لحظه ای خود را در کانون توجه است.

در آسیا و به ویژه هنگ کنگ و تایوان و سنگاپور و چین به مراتب بیشتر اهمیت به نظر می رسد قرار داده شده در قبل از عروسی عکس به جای روز عروسی واقعی. قبل از عروسی عکس های گرفته شده هفته یا ماه پیش از روز عروسی تا زمانی که این روز بزرگ می آید در اطراف زیبایی محدود کتاب و قاب عکس خواهد بود انتظار برای استقبال از مهمانان به عنوان آنها را وارد کنید دریافت. انتخاب لباس زیبا و مناسب استخدام می شوند توسط زن و شوهر و با کمک یک هنرمند آرایش آنها را به جواهرات پر زرق و برق. پس از دگردیسی زن و شوهر خواهد بود گرفته شده توسط عکاس به همان اندازه خیره کننده محل به صورت دیجیتالی ضبط لحظه سحر و جادو برای آیندگان.

مقصد عروسی عکاسی روند اخیر است که پدید آمده در آسیا است که طول می کشد قبل از عروسی مفهوم یک گام بیشتر است. زوج در حال حاضر به دنبال در خارج از کشور خود را به صورت کامل پری عکس. زوج ها به دنبال شلیک به یک بهشت گرمسیری در حال انتخاب مکان مانند بالی, هاوایی و جزایر کارائیب. زوج های دیگر به دنبال عشق و معماری خیره کننده و مناظر اروپا است. مکان های مانند پراگ و ونیز بوداپست و وین را تبدیل به مورد علاقه های شما برای هر دو زوج و عکاسان به طور یکسان.

[ad_2]

Leave a Comment