دفاعی رستوران ناهار خوری

[ad_1]

همه ما دلایل ناهار خوری دور از خانه. می شود آن را در کسب و کارتان و یا فقط هیچ وقت به طبخ-آمریکایی ها به طور متوسط 4-5 وعده های غذایی در اجرا و دور از خانه های خود را در هر هفته. تحقیقات به نظر می رسد برای حمایت از این که بیشتر وعده های غذایی خورده دور از خانه, بیشتر احتمال دارد کسانی که وعده های غذایی بیش از حد بالا در سدیم و چربی و کالری است. کسانی که ناخواسته کالری از ناهار خوری خارج از خانه می تواند به راحتی ترجمه برای بزرگتر شلوار اندازه در هیچ زمان. اگر شما پیدا کردن آن لازم است به غذا خوردن بیش از یک بار در هفته شروع به برخی از smart خوردن استراتژی برای کمک به نگه داشتن خود را اندازه شلوار در چک.

هوشمند خوردن ما نیاز به مدیریت ما تجربه ناهار خوری دور از خانه. آن است که همیشه یک ایده خوب برای برنامه ریزی گزینه های خود را در پیشبرد اگر امکان پذیر است.

در اینجا برخی از راهنمایی های عملی برای انجام این کار:

-نگاه برای رستوران ها و یا حمل کردن گزینه های با طیف وسیعی از آیتم های منو. که راه آن را انتخاب کنید که به غذا خوردن سالم را باید انتخاب های بیشتر.

-در نظر گرفتن بررسی منوها آنلاین قبل از وارد شدن به رستوران. حتی اگر اطلاعات مربوط به تغذیه در دسترس نیست, شما می توانید قبل از طرح خود را بهترین گزینه های غذا خوردن سالم و استراتژی های جلوتر از زمان.

-هنگامی که افشای یک منو انتخاب کردن برای entrées که کبابی, کبابی, پخت و پز آب پز بخار پز و یا پخته شده. جلوگیری از entrées که به عنوان پان سرخ شده, خامه, ترد, کره, و ضرب و شتم.

-سفارش به طور منظم از اندازه کوچکتر اگر گزینه های در دسترس پس از نرمال رستوران غذای اصلی است که معمولا به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه 2-3 نفر! این بخش توجیه منو قیمت.

-تقسیم یک آیتم منو برای به اشتراک گذاشتن در رستوران.

-در نظر گرفتن سفارش یک غذا به عنوان غذای اصلی.

-بپرسید که کالری بالا پانسمان خدمت در سمت و کنترل چه مقدار می خورید.

-اگر ارائه نان بخواهید که آن را نمی تواند در خدمت. ما باید تمایل به بیش از حد کالری از نان قبل از وعده غذایی ما است. این ترجمه به بیش از حد مقدار اضافی سدیم و کالری بیش از حد بسیاری. اضافه کردن تازه کره به نان است و دیگری کالری دام.

-درخواست “مردم” کیسه یا جعبه فوم آمده زمانی که وعده غذایی خدمت کرده است. نیمی از غذا قرار داده و در کیسه یا ظرف قبل از شما حفاری به خود را بهعنوان غذا!

شما همچنین می توانید تمرین ساخت خوب تعویض مواد غذایی. بیشتر به شما انجام این کار آسان تر و طبیعی تر از آن می شود. اگر شما از غذا خوردن اغلب آن است که یک ایده خوب به دانستن چگونه به سالم تعویض تقریبا به طور غریزی. در اینجا برخی از مواد غذایی ساده جایگزینی استراتژی های بریده بریده کالری خود را و فیلتر کردن سدیم و چربی خود را از رستوران وعده های غذایی:

-بپرسید اگر نور سس سالاد موجود است اما انتظار می رود که در آن ممکن نیست و در نظر آوردن خود را قبل از بسته بندی و نور پانسمان اگر شما لذت بردن از سالاد و خوردن آنها اغلب در هنگام ناهار خوری.

-همیشه جای کسانی که سیب زمینی سرخ کرده و چیپس از میوه های تازه یا سیب زمینی پخته. هر دو گزینه پایین تر خواهد بود در مواد تقریبا بدون چربی و حاوی پتاسیم و فیبر است.

-به یاد داشته باشید که کالری آمده از نوشیدنی ها نیز هست. مشروبات الکلی می تواند مقدار زیادی کالری و افزایش اشتها خود را به بوت شدن! در نظر گرفتن کالری-رایگان تعویض مانند آب گازدار در یک لیوان شراب یا قند و شکر-نوشابه رایگان.

فکر برنامه ریزی منو رمزگشایی و یک طرح اقدام را همیشه خود را بهترین دفاعی ناهار خوری ابزار در حالی که ناهار خوری

[ad_2]

Leave a Comment