دوران دفاع مقدس اوج ولایتمداری ملت بزرگ ایران به نمایش گذاشته شد

[ad_1]

مجتبی شجاعی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت:گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حقیقت تجلیل از ارزش‌های والای اسلامی و انقلابی، تداوم راه شهدا و تجدید قوا برای مبارزه با مستکبران و زورگویان عالم است.
وی بیان کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی برای جهانیان به اثبات رسید که حیات و جاودانگی اسلام و دفاع از مردم مظلوم دنیا در مستحکم ساختن جبهه مقاومت و ایثار میسر است و ملت سربلند ایران و رزمندگان ارتش و سپاه به دشمنان این درس را دادند که رشته‌های اتحاد، همبستگی و انسجام، مقاومت و مقابله با متجاوزان ناگسستنی است.
فرماندار دلگان گفت: تدابیر هوشمندانه و درایت امام راحل(ره)،رهبر معظم انقلاب و فرمانده‌هان جنگ در دوران دفاع مقدس سبب ایجاد شکست در جبهه‌های ظلم و استکبار شد.

وی ادامه داد: هم‌اینک نیز همان رویه و روحیه در ملت بزرگ ایران وجود دارد و مردم کشورمان با تاسی از سیرت نبوی، بزرگان دین و قیام حضرت ابی عبدالله الحسین(ع) به اجرای عدالت در دنیا و ریشه کنی ظلم و ستم و نجات مردم مظلوم دنیا از چنگال مستکبران می‌اندیشند.
شجاعی اظهارداشت: ترامپ و سران جنایتکار آمریکایی، صهیونیستی و سران دست نشانده شان در منطقه خاورمیانه باید بدانند که ایران در هر گونه شرایطی پایدار و سرافراز می‌ماند و به حول و قوه الهی و با اراده پولادین این ملت مومن و انقلابی شاهد نابودی دشمنان قسم خورده اسلام خواهیم بود.
وی بیان کرد: حفظ و ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و تجلیل از ارزش‌ها از نیازهای مهم و اساسی جامعه بوده که ضرورت دارد همگان برای انتقال فرهنگ ناب دفاع مقدس به نسل‌های جوان و آینده ساز جامعه تلاش کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment