دوستیابی آنلاین, آموزش,

[ad_1]

اینترنت دوستیابی یک پدیده شگفت انگیز. امروزه, اینترنت, سایت های دوستیابی در ایالات متحده در حال گرفتن بیش از 60 میلیون بازدید کننده در ماه است. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از صدها نفر از سایت های دوستیابی در وب است. چرا چنین رشد فوق العاده ای در این کسب و کار ؟ تنها به دلیل آن را آسان و کارآمد راه برای دیدار با اعضای مخالف sex. به هر حال قطعا آن را به ضرب و شتم سبک قدیمی مجرد خدمات نوار صحنه ،

اما قبل از اینکه شما بیش از حد درگیر در اینترنت دوستیابی – جهان خود را – نگاهی به ده دقیقه به خواندن این مقاله. من برخی از پیشنهادات مهم برای شما که ممکن است به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از نا امیدی. من هم چند هشدارهای مهم برای نگه داشتن شما را از مشکل.

وجود دارد در حال حاضر دو نوع اصلی از سایت های دوستیابی آنلاین به اصطلاح megasites مانند AmericanSingles.com, Match.com و eHarmony.com و پس از آن وجود دارد سایت های تخصصی.

این megasites تهیه کردن به همه پیر و جوان در سراسر کشور و صدها نفر از هزاران نفر از اعضای. این سایت های تخصصی از سوی دیگر تمرکز بر باریک بازار تو رفتگی در دیوار – مانند یهودی, تک آهنگ, تک آهنگ مسیحی, سیاه, تک آهنگ, سی پلاس, تک آهنگ, تک ارشد ، آن را واقعا فقط یک موضوع از اولویت که آیا برای پیوستن به بزرگ megasites یا یک سایت تو رفتگی در دیوار و یا هر دو. یک چیز در همه آنها مشترک است این است که آنها شما را شارژ عضویت – به زودی پس از خود را “رایگان” ثبت نام.

شما احتمالا می دانید چگونه این سایت ها همه کار می کنند. برای شروع, شما تکمیل مشخصات (برخی آن را یک “مقاله” ولی لطفا نوشتن یک مقاله) در مورد خود و منافع خود ، و سپس شما ها خود را به شدت-چاپلوس عکس از خودتان. شما صبر کنید و سپس برای برخی از ماهی به نیش می زنند قلاب و یا دیگری شما می توانید بازی در نقش ماهی خود را و ارسال ایمیل به اعضای شما انتخاب کنید که شما فکر می کنم نگاه و صدا جالب است.

این سایت تقریبا همواره به شما اجازه “جستجو” برای دیدار با اعضای که مشخصات خود را در مورد سن آموزش, محل, دین و عوامل دیگر.

زنان حکومت در آنلاین دوستیابی. بنا به گزارش ها, زنانی که از ارسال ایمیل به مردان بیش از 96 درصد پاسخ. مردانی که ایمیل زنان تنها در حدود 20 درصد پاسخ. اما این مهم است به درک که فضای مجازی می تواند بسیار خطرناک تر خاک برای زنان بیش از مردان است. اول مردان تمایل به دروغ بیش از زنان به خصوص در مورد وضعیت تاهل خود را. یک مرد ممکن است کاملا غلط خود را در یک سایت دوستیابی حتی به نقطه از آپلود یک عکس از کسی دیگری. زنان به ندرت انجام این نوع از چیزی. (زنان انجام دهد, اما تمایل به ارسال تصاویر خود را جوانتر و لاغرتر شویم که بسیار بیشتر بخشایش.) یک مرد ممکن است بعضی اوقات توصیف خود را به سادگی به نظر او فکر می کند می خواهید به شنیدن – دروغ گفتن در مورد آموزش حرفه سن کار می کند حتی در مورد این واقعیت که او دارای سه بچه که نوجوانان هستند.

چرا مردان انجام این کار زمانی که حقیقت را دیر یا زود خواهد یافت ؟ پاسخ این است که بسیاری از مردان که با استفاده از سایت های دوستیابی هستند و نه لزوما به دنبال روابط بلند مدت.

اما بدترین خطر برای یک زن این است که برای درگیر شدن با یک مرد که خشونت و یا نامتعادل و وجود دارد برخی از کسانی که در خارج وجود دارد بیش از حد. در نتیجه خانم ها, آن را بسیار مهم برای جلوگیری از دادن مردان شما مطابقت دارد با از طریق سایتهای دوستیابی هر گونه اطلاعات است که آنها را قادر به شناسایی شما تا زمانی که شما مطمئن شوید که شما در برخورد با. هر چند شما ممکن است آگاه از آن شما در حال حاضر می توان از طریق اینترنت به سرعت توسط کسی که می داند بسیار کمی در مورد شما – شاید به عنوان کوچک که خود را اولین و آخرین نام. و شما قطعا می تواند شناسایی شده توسط شماره تلفن خود را.

برعکس بسیار مهم است که شما اصرار دارند که انسان شناسایی خود را. او باید مقاومت در برابر نیست شما با دادن نام و نام خانوادگی و آدرس خود را. اگر او می کند مقاومت در برابر چیزی است که احتمالا اشتباه مانند او در حال حاضر ازدواج کرده است. هنگامی که شما نام خود و آدرس شما می توانید اجرای سریع آنلاین چک پس زمینه در او را تنها در حدود 50 دلار با استفاده از یک سرویس مانند Intelius. این شامل سوابق کیفری جستجو و همچنین به شما برخی از ایده های خود را وضعیت اقتصادی به دلیل آن را به شما بگویم اگر او صاحب یک خانه شده و اگر چه ارزش آن است.

متاسفانه, آن را احتمالا نمی خواهد به شما بگویم اگر او ازدواج کرده و یا طلاق گرفته و یا اگر آن را ندارد, آن را پوشش خواهد بود محدود به تنها چند متحده مانند فلوریدا و تگزاس است که این نوع از اطلاعات به راحتی در دسترس از طریق پایگاه های داده.

اما اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر شما می توانید با ما دانلود رایگان کتاب, Marriage & Divorce سوابق ایالات متحده آمریکا (MarriageDivorceUSA.com). این کتاب فراهم می کند آدرس و دولت شماره تلفن برای تقریبا تمام استان ها و ایالات در ایالات متحده آمریکا است. با استفاده از آن شما می توانید خود را بررسی کنید وضعیت تاهل از منطقی به طور کامل (هر چند هرگز با اطمینان 100 ٪ از کسی می تواند ازدواج و یا طلاق در هر نقطه).

فرض کنید شما با کسی آنلاین شما در پیدا کردن جالب, شما احتمالا به توافق برسند به یک تاریخ. همیشه آن را در یک محل عمومی که در آن وجود دارد و مردم دیگر در اطراف. یک کوکتل سالن خوب و یا یک رستوران. (نه یک نان شیرینی حلقوی فروشگاه در صبح زود لطفا. من اغلب نشستن در کنار نام تجاری آنلاین در 8:30 A. M. در بیگل فروشگاه من و من از آن متنفرم. انتخاب جایی منطقی وجود دارد حفظ حریم خصوصی.)

من تعجب می کنم که چرا پس از چند سایت دوستیابی اعضای خود ارائه چک های پس زمینه. بنابراین من به نام یک زن و شوهر و خواسته. هر دو آنها گفت: همان چیزی که آنها می ترسند آن را “زنگ خطر” اعضای خود را. آنها ترس از دادن این تصور که وجود دارد چیزی برای ترس از آنلاین دوستیابی. البته از نظر, ویژه, واقعا وجود دارد چیزی برای ترس. اگر شخص شما موافقت خود را برای دیدار و احتمالا وارد یک رابطه با یک جنایت کار محکوم? بنابراین باز هم توصیه می کنم شما به طور جدی در نظر بگیرند آنلاین پس زمینه چک قبل از تاریخ اول. (ما اولین گزارش در وب سایت ما جستجو راهنماهای مجموعه را پوشش می دهد موضوع آنلاین چک پس زمینه در جزئیات.)

دوستیابی آنلاین: چند راهنمایی

– مردان باید بسیار محتاط در ایمیل زنان در سایت های دوستیابی. چرا ؟ دلیل آن این است که آنها ممکن است سهوا وارد یک گفتگو با یک جزئی حتی به نقطه تنظیم تاریخ و این می تواند منجر به عواقب بسیار جدی شما حتی نمی خواهید به فکر می کنم در مورد.

– از نظر سوال بزرگ این است که او به من گفتن حقیقت ؟ به خصوص در مورد وضعیت تاهل. در اینجا چند نشانه او ازدواج: او نتواند به ارائه یک عکس (که خود یا یکی از دوستان او نمی خواهد آن نقطه آنلاین); او نمی خواهد با ارائه یک آدرس یا شماره تلفن یا شماره همراه خود را; او هرگز در دسترس در تعطیلات آخر هفته یا شنبه شب تنها در طول روز کسب و کار. اما اگر یک مرد شما در حال تبادل ایمیل با دریغ باید به ارائه برخی از اطلاعات شخصی شما هرگز نباید خود را با نام کامل و آدرس و یا شماره تلفن تا زمانی که شما برخی او را در سطح.

– برای راهنمایی های بیشتر در ایمن دوستیابی آنلاین, مشاهده saferdating.com

– اکثر سایت های دوستیابی آنلاین به شما اجازه می دهد برای جلوگیری از ایمیل های از مردم شما در پیدا کردن نفرت انگیز. بازدید haltabuse.org برای کمک در برخورد با کسی که مورد آزار و اذیت شما. اگر شما واقعا جدی در وضعیت امتحان کنید cyberlawenforcement.org.

– شما باید تشخیص دهد که آن را آسان به بلند کردن کسی عکس از یک سایت دوستیابی. به طوری که عکس شما ارسال امکان پذیر می تواند به نوبه خود در هر نقطه. بعید است کسی می خواهد آن را بلند; حتی پس از آن را غیر ممکن نیست.

– تقریبا 85 درصد از زنان زینت های خود را آنلاین, عکس, پس, مردان, نمی شود بیش از حد شوکه اگر او به نظر نمی آید مانند شما انتظار می رود. مناسب و معقول باشد.

– هفت از ده دوستیابی آنلاین شرکت کنندگان مرد هستند. متاسفانه بخش بزرگی از این ازدواج کرده و فقط به دنبال امور و یا شاید سایبر. از سوی دیگر بخش قابل توجهی از زنان حاضر نیست به دنبال روابط هر دو. آنها در حال اجرا آنلاین کلاهبرداری در تلاش برای استخراج پول از مردان تنها. برای هر دو مردان و زنان بسیار عالی حکومت برای دوستیابی آنلاین است: هرگز ارسال پول به هر کسی مگر اینکه شما در حال خرید چیزی.

– آیا می دانید که در بسیاری از عمده سایت های دوستیابی آنلاین شما به راحتی می توانید بررسی کنید کسی را جستجو فعالیت مشاهده مشخصات خود را? شما همچنین می توانید چک کنید و ببینید که دقیقا همان است که نگاه به مشخصات خود را.

اکثر کارشناسان معتقدند در این دستورالعمل به شرح زیر در هنگام انجام اینترنتی: (1) برحذر باشید از افرادی که شروع به گفتن شما مشکلات خود را حق دور; (2) سازمان دیده بان برای افراد زیر سن قانونی که نما به عنوان بزرگسالان; (3) هرگز اطلاعات در مورد امور مالی شخصی خود را مانند چه مقدار پول شما را که آیا شما صاحب یک خانه ، (4) آیا به خانه خود را در آدرس/شماره تلفن از حق دور و لازم نیست که شخص دیگر دیدار شما برای تاریخ اول خود را در خانه; (5) ارسال نکنید هر کسی پول: (6) را رد شخصا – فقط حرکت می کند. و اگر شما نیاز به رد کسی خودتان انجام آن سنجیده (“من تصمیم گرفتم به عقب بر گردیم با دوست پسر من” و غیره.); (7) سعی کنید برای پیدا کردن همه چیز شما می توانید در مورد کسی که قبل از موافقت به تاریخ اول; اینترنت کمک می کند.

[ad_2]

Leave a Comment