‘دو دانه ئی, فانتزی,’ Christmas Rose

[ad_1]

سایه عشق, اوایل گل چندساله

از طریق سال انواع گیاهان آمده اند به نام “کریسمس رز”; همه آنها غرق در یک افسانه است که قدمت آن قرن است. اغلب کارخانه های آمریکایی مرتبط با Christmas Rose افسانه است خریق سفید.

در اواخر زمستان گیاهان به شکوفه در باغ من در حال کریسمس hellebores – اغلب برای اولین بار ظاهر می شود که وجود دارد این است که هنوز برف بر روی زمین. خود را به شکوفه و شاخ و برگ همیشه سبز روشن باغ زمستان و ارائه یک اشاره از بهار آمده است. مادری به مقدار اروپا hellebores رشد داده شدند استعماری در ویلیامزبرگ در ویرجینیا به عنوان اوایل به عنوان سال 1793 و امروز به نظر می رسد که باغبان نمی توانید به اندازه کافی از آنها. بیش از دهه گذشته پرورش دهندگان گیاه ایجاد کرده و بسیاری از ارقام جدید از دومی شکوفه روزهای پرهیز و روزه رز (Helleborus orientalis). در حال حاضر آنها شروع به کار سحر و جادو خود را بر Christmas Rose (Helleborus نیجر).

کریسمس افزایش یافت افسانه

زمانی که مغ گذاشته و خود را غنی ارائه شده از مر کندر و طلا, توسط, تخت خواب مسیح فرزند افسانه می گوید که یک چوپان قبل از ازدواج ایستاده بود در خارج از درب بی سر و صدا گریه.

او هم تا به حال به دنبال مسیح کودک و مورد نظر را به او هدیه. اما او تا به حال هیچ چیزی برای ارائه برای او بسیار ضعیف است. او تا به حال جستجو روستا بیش از یک گل کوچک را به او, اما او می تواند پیدا کنید نه شکوفه و نه برگ برای زمستان سرد شده بود.

و به عنوان او ایستاده بود گریه یک فرشته در حال عبور او را دیدم غم و اندوه و دولا شدن, فرشته کنار خار برف در فوت او. وجود دارد و بر خاست تا در نقطه ای خوشه ای از زمستان زیبا گل رز — waxen با نور صورتی, گلبرگ.

“نه مر و کندر و نه طلا گفت:” فرشته “ارائه شده است بیشتر برای دیدار با مسیح کودک از این خالص کریسمس گل رز است.” این چوپان maiden حمل به عیسی که لبخند گسترده و لمس آنها و تبدیل آنها صورتی رنگ پریده.

دو دانه ئی, فانتزی, کریسمس پیشنهاد هدیه گل رز

در این سال ما با نام تجاری جدید دو Christmas Rose – ‘دو فانتزی’ را که دوست داشتنی و متفکر هدیه. ‘دو دانه ئی, فانتزی,’ ویژگی های خالص سفید و ژولیده شکوفه با چند ردیف گلبرگ که نگاه حتی بیشتر مانند درست گل رز. آنها “پاپ” در برابر همیشه سبز شاخ و برگ سبز تیره. ‘دو دانه ئی, فانتزی,’ نگهداری می شود می تواند در خانه و کاشته شده در باغ در فصل بهار است. آن را نگاه دوست داشتنی در زیر درختان برگریز در کنار سایه پاسیو یا حیاط باغ. حتما به گیاه Christmas Rose نزدیک بنابراین شما می توانید لذت بردن از آن شکوفه های زیبا در اواسط زمستان است. ‘دو دانه ئی, فانتزی,’ فراهم می کند لذت بخش بافتنی انحراف در بستر hostas و یا در یک مخلوط مرز. و گوزن نمی خوردن hellebores.

کاشت و مراقبت از

‘دو دانه ئی, فانتزی,’ دائمی است و آسان به رشد می کنند. آن بالغ به یک تپه از همیشه سبز برگ در نهایت تقریبا سه فوت عرض و 18-24 اینچ بالا و طول می کشد برای چند دهه. در اکثر آمریکای شمالی آب و هوای جایی که خاک یخ زمستان گرم شدن را بسیار قدردانی نمایش گل.

 • نگه داشتن دو فانتزی’ در یک جای خنک در خانه در طول زمستان است.
 • برای بهترین نتایج گیاه در اوایل بهار پس از خطر یخ زدگی.
 • ترجیح می شید.
 • امتیاز به عنوان بسیار گوزن-مقاوم در برابر!
 • گیاه 30-36 اینچ از هم جدا در یک مرطوب کمپوست غنی از خاک خوب زهکشی.
 • قطع شاخ و برگ های قدیمی در بهار.
 • آب به طور منظم تا زمانی که تاسیس شده است.
 • هاردی در مناطق 4-9.
 • بارور با کنجاله پنبه دانه و کلپ وعده غذایی در اوایل بهار است.
 • [ad_2]

  Leave a Comment