راحتی (شیک) سر قرار دادن می تواند شیمی کمی آسان تر است ؟

[ad_1]

هنگامی که شما تشخیص سرطان و باید تحت شیمی درمانی که حذف موهای خود را بهترین گزینه است برای پوشیدن سر بپیچید. این آیتم های رنگارنگ پوشاک می تواند بسیار در رواج و همچنین عملکردی است.

اولین توقف باید برای جمع آوری تمام خود را روسری برای دیدن آنچه که شما در حال حاضر ممکن است قادر به استفاده از. پلی استر و نرم و صاف کردن روسری نه یک انتخاب خوب برای استفاده با یک سر طاس. آنها لغزش به راحتی به عنوان به خوبی به عنوان سر خود را عرق. بهترین انتخاب این است که استفاده از روسری پنبه برای این زمان در زندگی خود را. اگر شما واقعا می خواهید به استفاده از, نایلون, روسری استفاده از آنها به عنوان یک لهجه بیش از پنبه شال گردن.

چک کردن فروشگاه های محلی خود را در حمایت از کشورهای توسعه نیافته. این نوع از فروشگاه ها (مانند ده ها هزار نفر در روستاها) معمولا باید یک انتخاب گسترده ای از منحصر به فرد شال و شما سود اضافه شده برای کمک به کسی که نیاز به علاوه بر به دست آوردن زیبا روسری.

شما می توانید با استفاده از مستطیل یا مربع بزرگ روسری. جلوگیری از مربع های کوچک است. شما می خواهید به یک مقدار زیادی از “دم” پس از شما کراوات شال گردن. و شما نیاز به مطمئن شوید که شما می توانید پوشش خود را سر کل با هیچ شکاف. یکی از مشکلات تازه encoutner در این مرحله–تمایل به exted تمامیت پنبه برابر بیش از پایین گردن از عقب رویش. سازمان دیده بان برای این. داشتن عدم تطابق (و تضاد) پارچه در این منطقه ممکن است تمایل به ایجاد یک به اصطلاح “سایهروشن” که ممکن است سر خود را با قرار دادن یک کمی بیش از حد “قومی” و ممکن است مانع تلاش های خود را برای دستیابی به آن نگاه گاه به گاه.

آیا نمی شود خجالتی در بازی با شال خود را برای پیدا کردن جذاب ترین (و شیک) راه به آن کراوات. یکی از راه های آسان به کراوات یک روسری برابر آن را به یک مثلث است. محل شده مثلث بر روی پیشانی خود را و آن را به پایان می رسد در اطراف به عقب. Criss صلیب به پایان می رسد چرخاندن آنها و آوردن آنها به جلو که در آن شما خواهد کراوات آنها را. پهلو به پایان می رسد پشت در زیر پیچ و تاب. لایه بندی را بیشتر سه بعدی نگاه خود را به روسری.

شما همچنین می توانید لایه های مختلف روسری برای اطمینان بیشتر کولی-ish بیانیه مد. و بزرگترین کلید به دنبال بزرگ در سر قرار دادن به آن را می پوشند و با اعتماد به نفس. عمل مانند شما فکر می کنم این بهترین شما تا به حال نگاه کرد. اضافه کردن یک جفت از دار گوشواره به نگاه کامل.

[ad_2]

Leave a Comment