راهنمایی در مورد سفر ارزان

[ad_1]

نکته #1 چگونه به سفر ارزان

زمانی که یکی فکر می کند در مورد مفهوم سفر ارزان آن اغلب conjures تا کابوس غیر قابل اعتماد بسته های تور و کابوی مدیران هتل ها. برای حمله کابوس در واقع می تواند به واقعیت تبدیل شده اما به صورت دقیق مسافر این واقعا نیاز نیست در این مورد.

حقیقت امر این است که با کمی برنامه ریزی به جلو شما را پیدا کنید که کمتر می توان در واقع بیشتر در جهان سفر ارزان و یک چند دلار اضافی در جیب خود می تواند به معنای اضافی و یا دو هفته در تور است.

این هیچ.1 قانون برای سفر ارزان به انجام تکالیف خود و از پیش برنامه ریزی. بزرگترین هزینه های وارده به مسافر احتمالا کسانی که از حمل و نقل و مسکن و اینجا جایی است که بزرگترین پس انداز را می توان ساخته شده است. رزرو پیش با بودجه شرکت های هواپیمایی می تواند به شما صرفه جویی در مقدار بسیار عظیمی و مطمئن شوید که به بررسی کنید که کدام روز در اطراف خود را در زمان سفر ارزان ترین – شرکت های هواپیمایی می توانید تنظیم قیمت ها با توجه به تقاضا و کسانی که مایل به انعطاف پذیر با برنامه خود می تواند به جمع اوری کردن پاداش.

مسکن قیمت می تواند موضوع به تنوع بیش از حد و خود را در نظر اول در اینجا باید همیشه با کسی که شما را از خرید. Hostelbookers برخی از بهترین گزینه ها برای کسانی که پس از سفر ارزان و شارژ نمی کند هزینه رزرو. با استفاده از این سرویس نیز به معنی شما می توانید بسیاری از خوابگاه با قیمت های به سرعت. به یاد داشته باشید که مهمانخانه ها و هتل ها می توانید آگهی خود را قیمت در هر زمان به طوری هوشمندانه خریداران و دریافت در اوایل به خصوص برای فصل اوج اقامت. برعکس قیمت ها ممکن است رها کردن در آخرین لحظه اما در نظر بگیرید که قیمت قطره مثل این معمولا اتفاق می افتد خارج از فصل. قاعده کلی در اینجا این است که برای گرفتن یک قیمت خوب زمانی که شما آن را ببینید.

بودجه برای جان سخت چالش پایان ندارد در خانه و یک بار در خاک های خارجی شما پیدا کنید که شما به زودی می توانید پهلو به پهلو از محلی اسرار اگر شما بخواهید به اطراف – اسرار است که می تواند یک ارزش نقدی. نترس به انتخاب مغز مسافران دیگر و شما به زودی کشف بهترین مکان برای خوردن و نوشیدن – در قیمت کارت اعتباری خود را خواهد شد با تشکر از شما!

ارزان سفر نیاز به مانع سفر خود را به جای این مزیت می تواند مال شما. را سرگرم کننده وجود دارد در فرصت هایی که زندگی به بودجه ایجاد می کند و می داند که پرداخت می شود تنبل و شما فقط ممکن است دست در نیم سرگرم کننده!

نویسنده : HostelBookers

نکته #2 چگونه به سفر ارزان (2)

چند بار که شما می خواستم به دور از آن همه, و, بازدید, جایی, جدید, اما نمی توان آن را? چرا شما باید برای هزینه تعطیلات خود را در حال حاضر و برای پرداخت آن بعد ؟

شما نباید! در طی یک سال بسیاری از خانواده ها صرف صدها تا هزاران دلار اضافی در سازمان ملل متحد مورد نیاز کوچک “می خواهد” به جای استفاده از پول عاقلانه در زمان بعد.

بیایید وانمود کنیم که هر 2 روز یک بطری نوشابه و آب نبات در فروشگاه – فقط تعداد کمی از بسیاری از کسانی که ضربه خرید که همه ما وسوسه را. 55 سنت برای آب نبات نوار و 99 سنت برای نوشابه می آید به $1.54. که ضرب در حدود 182 روز و شما می توانید ذخیره $280.28. در حال حاضر $228 نمی خواهد پرداخت هزینه برای تعطیلات خود را, اما آن را شروع.

خسیس تعطیلات به این معنا نیست که شما باید ارزان. شما لازم نیست برای رفتن به کمپینگ در حیاط پشتی منزل خود و یا پیاده روی بروید به سوپرمارکت های محلی. وجود دارد بسیاری از مقرون به صرفه راه برای سفر و راهنمایی برای کمک به شما در طول راه.

پرواز نمی, مگر اینکه شما می توانید واقعی نرخ ارزان و یا اگر شما در حال سفر در خارج از کشور است. سفر با قطار یا اتوبوس می تواند ارزان اما این بستگی دارد که در آن شما در حال سفر.

رانندگی به مقصد خود را ممکن است ارزان ترین راه برای رسیدن به وجود دارد هر چند. فکر می کنم از خرید ضربه شما را در طول راه…تنقلات, نوشیدنی, سوغاتی, جاذبه های گردشگری و…. و گاز برای دریافت وجود دارد ممکن است بیش از یک قطار یا اتوبوس عبور می کردم هزینه. ایجاد برنامه های چند ماه اولیه را در نظر بگیرید اگر شما می خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان انجام فعالیت در مقصد خود را, و یا اگر شما فقط می خواهید به آن لذت ببرید گرفتن وجود دارد.

1) آیا سفر در طول تعطیلات و یا اواسط تابستان است. قیمت ها همیشه jacked در اتاق های هتل ها, رستوران ها و جاذبه های گردشگری در بسیاری از شهرستانها عمده. به جای سفر در طول زمانی که دوباره مدرسه شروع می شود و یا اوایل زمستان زمانی که قیمت ها خواهد شد به حالت عادی اگر نه ارزان تر از معمول است.

2) را همراه خود غذا و نوشیدنی است. بسته بزرگ کولر با ساندویچ, میوه, نوشیدنی گیاهی چوب و غیره. همچنین به بسیاری از انواع مواد غذایی است که نمی خواهد بد اگر شما نمی خوردن آنها در عرض چند روز اول. شیرینی و کوکی, میوه های خشک, دنباله مخلوط و آجیل همیشه خوب برای میان وعده.

3) بررسی محلی روزنامه آنلاین از جایی است که شما در حال بازدید و جستجو برای ویژه صرفه جویی در پول کوپن های تخفیف و هر گونه پیشنهادات ویژه ای است که شما می توانید پیدا کردن و استفاده از.

4) مقدار زیادی از لباس های اضافی. شما نمی خواهید به خرید لباس های جدید فقط به خاطر شما لازم نیست که هر چیز دیگری برای پوشیدن دارم.

5) اگر شما در حال سفر با بچه های کوچک را در یک کیسه کوچک بسته بندی شده با سفر بازی ها, فعالیت پد کوچک حیوانات با مداد رنگی و یک کتاب رنگ آمیزی برای نگه داشتن آنها را مشغول. حتی اگر شما می خواهید کودکان به اطراف نگاه کن به جای بازی در حد مرگ, آن را بسیار بهتر است آنها را “فقط در مورد”.

6) نوشتن هر هزینه شما را در طول این سفر و مطمئن باشید که برای صرفه جویی در آن رسید. با پیگیری چقدر شما صرف در این تعطیلات از آن خواهد شد آسان تر به برآورد چقدر شما نیاز دارید برای تعطیلات بعدی و نگه داشتن خانواده خود را با انگیزه از خرید آن کوچک سازمان ملل متحد مورد نیاز خرید در تمام طول سال است.

نویسنده : طبقه بندی

نکته #3 برای تعطیلات خانواده ارزان

مصرف کل خانواده در یک تعطیلات واقعا می تواند تخلیه کیف پول خود را و زمانی که شما نگران پول در آن طول می کشد برخی از لذت بردن از سفر خود را. یکی از کلیدهای به صرفه جویی در پول در سفر است که به همه چیز برنامه ریزی شده از قبل از اینکه شما حتی خانه را ترک. وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند شما می توانید انجام دهید برای اطمینان حاصل شود که شما بانک شکستن نیست و به سمت چپ تعجب کرد همه رفتن؟’

سعی کنید و یک قسمت را انتخاب کنید شما می توانید به درایو. ماشین سفر است که هنوز هم یکی از ارزان ترین راه برای رفتن به, شما می توانید حمل توشه خود را با شما به آن دسترسی در هر زمان و برنامه خود را تنظیم. هنگامی که شما رانندگی شما می تواند به توقف در هر نقطه دوست دارید در طول مسیر و دیدن چیزهایی که شما را از دست رفته اگر شما jetting بیش از ده هزار پا. شما می توانید خود را به ارمغان بیاورد تنقلات و نوشیدنی با شما در ماشین در یک کولر و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد مواد غذایی خام. پدر و مادر می تواند به نوبت رانندگی به طوری که آنها می توانید دریافت برخی از استراحت و بچه ها می توانند بازی بدون اخلال در هر خانواده است.

هنگامی که شما یک قسمت را انتخاب کنید سعی کنید به اجتناب از تله توریستی. سفر به نقاط دیدنی و شگفتی های طبیعی بهترین نوع آن را به عنوان معمولا هر چیزی هزینه نمی کند به آنها نگاه کنید. چیزهایی مانند دیزنی جهان سرگرم کننده هستند اما نه زمانی که شما به دنبال سفر ارزان قیمت. پارک های تفریحی و مانند آن را در حال رفتن به تخلیه پول از کیف پول خود را مانند یک غربال است. نگاه برای پارک دولت به ویژه هنگامی که در حال رفتن به ساحل. پارک دولت بهترین معاملات و پایین ترین قیمت پذیرش. اگر شما رفتن به یک پارک تفریحی ناهار خود را.

پارک تفریحی مواد غذایی است که معمولا دو برابر هزینه مواد غذایی در جهان واقعی است. ترین پارک اجازه می دهد تا شما را به پیک نیک و باید در مناطق تعیین شده برای آن را به عنوان به خوبی. حتی اگر شما مجبور به ترک پارک برای درایو کردن جاده به یک رستوران فست فود محلی شما می توانید خودتان یک معامله خوب از پول و هنوز هم بازگشت به پارک پس از آن.

شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کمپینگ به عنوان یک جایگزین برای گرفتن یک اتاق هتل. کمپینگ همیشه ارزان تر از یک هتل و کمپ زمینه معمولا بسیاری از فعالیت ها و جاذبه های خود را برای کاربران برای لذت بردن از جمله شنا, ماهیگیری, پیاده روی و حتی اجاره دوچرخه. وجود دارد معمولا اردو در کنار جاذبه های مهم و رزرو توصیه می شود.

تعطیلات خانواده ندارد به شکستن بانک و اگر شما به بچه ها بودجه قبل از ترک آنها خواهد بود عاقلانه با پول خود را و احتمالا صرف مقدار زیادی کمتر از اگر شما فقط رفت کاف. برنامه ریزی سفر خود را با دقت شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در دراز مدت.

نویسنده : طبقه بندی

[ad_2]

Leave a Comment