راهنمایی در مورد چگونه برای افزایش اندازه آلت تناسلی مرد با یک رژیم غذایی خوب – افزایش اندازه آلت تناسلی خود را در راه آسان

[ad_1]

آیا می دانید که اشتراک یک رژیم غذایی خوب کمک خواهد کرد افزایش حجم آلت تناسلی مرد? این بسیار درست است اگر چه وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که به یاد داشته باشید اگر شما به انتخاب این نوع از رژیم غذایی است. یک: مصرف حجم زیادی از این مواد غذایی توصیه می شود موارد را نمی آوردن نتایج سریع و آنی. معجزه محصولات است که افزایش اندازه آلت تناسلی هنوز به اختراع شما می دانید.

دو: شما هنوز هم باید به ترکیب یک رژیم غذایی خوب با آلت تناسلی و چربی سوز تمرینات به منظور دیدن نتایج مثبت است. و در آخر: بسیاری از این مواد غذایی بشود برای کمک به شما در دستیابی و حفظ گردش خون بهتر که بدان معنی است که شما ملزم به دیدن نتایج این زمانی که شما در خود را راست و نیمه راست دولت است.

گفت: بنابراین در اینجا برخی از بهترین مواد غذایی شما می توانید استفاده کنید برای افزایش اندازه آلت تناسلی و برخی از آنهایی که برای جلوگیری از.

1. گوشت قرمز منبع خوبی از نر افزایش پروتئین است. پروتئین بلوک ساختمان عضلانی و همه ما می دانیم که ابزار خود را به پایین وجود دارد این است که یک عضله بزرگ – و یا حداقل آن را باید. علاوه بر این چند بخش از سالم گوشت قرمز روزمره نه تنها می تواند افزایش اندازه آلت تناسلی, اما می تواند کمک به ترویج نعوظ طولانی تر نیز هست. سعی کنید حداقل 1 وعده از گوشت قرمز بدون چربی در هر وعده غذایی برای 3 بار در روز رژیم غذایی (یا 1/4 خدمت در 5 تا 6 وعده کوچک در روز رژیم غذایی است.) کمرنگ انتخاب کاهش چربی از گوشت گاو, گوسفند و یا گوشت بز همیشه بهترین گزینه است.

2. دیگر منبع خوبی از پروتئین است و ماهی به خصوص بزرگ بازی ماهی مانند ماهی خال مخالی مارلین و ماهی تن. این سطح فوق العاده بالا از اصل اسیدهای چرب امگا 3 است که باعث کاهش کلسترول بد در حالی که افزایش حجم کلسترول خوب در سیستم. خوردن 2 وعده ماهی در هفته می تواند افزایش اندازه آلت تناسلی جلوگیری از پلاک از ساختمان تا در قلب عروق و در نتیجه ترویج گردش خون بهتر در طول نصب.

شما می توانید دریافت مزایای مشابه از ماهی قزل آلا و ساردین.

3. همه شیوه ای از فرآوری مواد غذایی باید حذف شود و یا حداقل محدود از رژیم غذایی خود را. فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی ها برای بدنام داشتن حجم زیادی از طعم دهنده های مصنوعی توسعه دهنده ی مواد نگهدارنده و نمک و عوامل شیرین — همه از آن ترویج افزایش وزن و گردش خون ضعیف. این امر تنها مانع اهداف خود از افزایش خود و نیز به احتمال بسیار زیاد به علت اختلال در نعوظ به عنوان به خوبی.

[ad_2]

Leave a Comment