راهنمای شهر ونیز

[ad_1]

ونیز ساخته شده است بیش از 100 سلیمان, همه با هم مرتبط با ونیز منحصر به فرد در کانال شبکه. به عنوان یکی از زیبا ترین شهرهای جهان ونیز نمی خواهد نا امید بازدید کنندگان خود را. کشف ونیز معروف کانال پل خیره کننده palazzos و هنر بزرگ است.

چه باید بکنید و ببینید در اطراف ونیز

St mark’s Square

شلوغ سنت مارک مربع است که احتمالا ونیز معروف ترین مربع است. لذت بردن از یک قهوه در یک کافه در حالی که توصیف معماری زیبا در اطراف شما. بسیاری از ونیز جاذبه اصلی مانند کلیسا و برج ساعت را می توان یافت ، از دست ندهید طلایی محراب قطعه چشمگیر St mark’s Basilica.

گالریهای دل’Accademia

Accademia گالری یکی از بهترین مجموعه های هنری در اروپا است. دیوارها اندود شده با این نسخهها کار توسط ونیزی استاد نقاشان از جمله بلینی, تیتان, Veronese و Tintoretto.

Palazzo Ducale و پل آه

Palazzo Ducale بود خانه Doges از جایی که آنها زد ونیزی دولت است. شما ببینید تمام جنبه های زندگی از Doge از جایی که او زندگی می کردند که در آن به نقل از وزیر امور خارجه مورد بحث قرار گرفت و عدالت در توزیع. پیاده روی بیش از بدنام پل آه که نام می آید از زمانی که این پل رهبری از دادگاه به سلول های زندان است. زندانیان دیدم نظر تالاب زیبا و آهی کشید.

Ca’ D’oro

Ca’ D’oro (خانه طلا) واقع در گراند کانال زیبا پلازای و یک مثال عالی از معماری گوتیک. پالازو را نشان می دهد مجموعه ای زیبا از مجسمه های, فرش و نقاشی.

Santa Maria della Salute

امنیت ورود به گرند کانال سانتا ماریا دلا سلام یک ونیزی برجسته و با شکوه باروک کلیسای. Sacristy دارای نقاشی های تیتان و Tintoretto ازدواج در کانا.

سن جورجیو مگیوره

سان جورجیو مگیوره کلیسا شناخته شده ونیزی برجسته طراحی شده توسط Palladio معروف معماری رنسانس. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از Tintoretto نقاشی از جمله “شام آخر”.

کانال

این غیر ممکن است به فکر می کنم از ونیز بدون تفکر از کانال ها و گوندولا. اتومبیل های مجاز در این شهرستان و تمام حمل و نقل است که در آب است. سفر مانند یک واقعی ونیزی هاپ در Vaporati (اتوبوس) و سفر در امتداد گراند کانال. آن را به شما در زیر پل ریالتو و یک راه عالی برای زیبا تحسین کاخ پوشش کانال.

ریالتو بازار

پر جنب و جوش ریالتو بازارهای در حال باز evey صبح. میوه و سبزیجات و سوغاتی و لباس در ارائه هستند. بازار ماهی برگزار شده است در اینجا برای 1000 سال – را از دست ندهید خرچنگ دریایی زندگی می کنند و خرچنگ.

Scuola di Grande, San Rocco

Scuola di Grande, San Rocco یکی از ونیز بهترین موزه های هنری با مجموعه ای قابل توجه از بیش از 50 Tintoretto کار می کند.

پگی گوگنهایم مجموعه

این Venier dei لئونی کاخ بود آمریکا جمع آوری پگی گوگنهایم برای 30 سال است. در حال حاضر آن است که یک موزه بزرگ و قابل توجه ترین مجموعه از هنر مدرن. هنرمندان نشان داده شده عبارتند از: Magritte, پیکاسو, پولاک و کاندینسکی.

میعادگاه قشنگ ساحلی – 20 دقیقه توسط waterbus از ونیز

میعادگاه قشنگ ساحلی است که یک نوار طولانی از شن و ماسه پناه ونیز تالاب از سطح دریا. این جزیره سواحل شنی آن را محبوب روز مقصد سفر برای خانواده ها و خورشید پرستان.

ورونا – 80 دقیقه با قطار از ونیز

جذاب شهر ورونا دارای مقدار زیادی برای ارائه به بازدید کنندگان خود را, از جمله روم و آثار چشمگیر معماری و لذت بخش رستوران ها. مطمئن شوید که شما را از دست ندهید عرصه روم که در آن یک فضای باز جشنواره اپرا می گیرد هر سال است.

[ad_2]

Leave a Comment