رفتن برای طلا! تعطیلات در استرالیا, Gold Coast

[ad_1]

Gold Coast, واقع در جنوب شرق کوئینزلند است یکی از پیشرو استرالیا تعطیلات زمین های بازی. با 70 کیلومتر از خورشید خیس, سواحل, میراث جهانی در فهرست جنگلهای پارک, خرید و تفریحات شبانه – آن است که یک کلاس جهانی, شیک مقصد تعطیلات. در واقع ساحل طلا شناخته شده است به عنوان یکی از مطلوب ترین مکان در جهان برای زندگی بر اساس, سیاسی, اجتماعی, سلامت, ایمنی شخصی و اقتصادی و عوامل محیطی.

طلا ساحل واقع شده است در زیر گرمسیری منطقه از نیمکره جنوبی و گرما و نور آفتاب در تمام طول سال. استرالیا فصل مقابل کسانی که در نیمکره شمالی – متوسط تابستان دمای 25 درجه سانتیگراد و در زمستان آن است که حدود 15 درجه سانتیگراد است. شما می توانید انتظار بیش از 300 روز آفتابی در هر سال با فصل مرطوب بودن دسامبر تا مارس زمانی که باد از غرب حرکت بادهای موسمی جنوب آسیا از آوردن باران سنگین.

پرواز خود را احتمالا زمین در بریزبن فرودگاه بین المللی – که یک درایو 45 دقیقه شمالی از قلب ساحل طلا. اگر خود را از استرالیا تعطیلات شروع به در می گویند سیدنی یا ملبورن, شما می توانید انتخاب کردن برای پرواز به Gold Coast Airport در Coolangatta است که حدود 35 دقیقه south Surfers Paradise در نظر گرفته شده توسط هر عنوان کانون ساحل طلا. هر دو فرودگاه توریست اطلاعات غرفه و شرکت های اجاره خودرو نمایندگی خود را در پایانه است.

همه خارجی ها – به جز زلاند جدید – نیاز به ویزا برای تمام بازدیدکننده داشته است به استرالیا. شهروندان برخی از کشورها می تواند به دست آوردن یک سفر الکترونیکی سازمان (ETA) است که یک توریست و یا کسب و کار ویزای معتبر به مدت سه ماه باقی می ماند. این ETAs آنلاین در دسترس هستند و از طریق آژانس های مسافرتی در زمان رزرو پرواز خود را به استرالیا. اگر شما درخواست برای ETA خود را از طریق نماینده خود را هزینه برای استفاده از به طور مستقیم است که معمولا بخشیده است.

محل اقامت: با هر نوع از محل اقامت از منحصر به فرد 5-ستاره هتل ها به مزرعه باقی می ماند و از آفتابی beachside کابین به خورشید چیزی با نقاط رنگارنگ تخت خواب و صبحانه, خواص شما را برای انتخاب لوس. بازدید http://www.gold-coast.net و با کلیک بر روی ‘مسکن’ شما نشان می دهد انواع مختلفی از انتخاب هتل از جمله محل و هزینه است که شما می توانید فهرست و مقایسه کنید. بسیاری از بازدید کنندگان خود را در مرکز بهشت Surfer با این حال اگر شما ترجیح می دهند ساکت تر, کمتر شلوغ محل سکونت شما می تواند با در نظر گرفتن یک آپارتمان مشرف به آبراهه ها در خلیج فراری و یا یک کشور عقب نشینی در کوه Tamborine که در آن رنگین کمان lorikeets خواهد شما خوش آمد می گوید هر روز صبح.

رانندگی : استرالیا درایو در “سمت چپ”. بازدید کنندگان خارج از کشور که استفاده می شود برای رانندگی در ” حق ” باید احتیاط تا زمانی که تبدیل به عادت کرده اند به این باغات به خصوص می تواند روی حیله و تزویر. عامل سفر خود را قادر خواهد بود به توصیه این که آیا شما زمان گواهینامه رانندگی معتبر است در استرالیا. لطفا این چند هفته قبل از خروج بنابراین شما باید زمان برای درخواست گواهینامه رانندگی بین المللی در صورت لزوم. استرالیا نیز حفظ سیستم از جاده ها و بزرگراه ها که در آن سرعت رانندگی تحت تاثیر رانندگی در حالی که عامل یک تلفن همراه و پوشیدن کمربند ایمنی قابل تحمل نیست. در صورت نیاز اکثر شرکت های کرایه خودرو شما را با کودکان صندلی ماشین و این بیش از حد مورد نیاز توسط قانون است.

گشت و گذار و فعالیت های: هنگامی که شما باید به حل و فصل خود را در Gold Coast اقامت شما می خواهید برای برنامه ریزی چه چیزی برای دیدن و انجام است. اگر شما در حال سفر با کودکان در پارک در حال رفتن به بالا در دستور کار خود. ساحل طلا قایق چهار موضوع عمده ای پارک; Dreamworld, فیلم, جهان, جهان دریا و خیس و وحشی. خانواده ما مورد علاقه است Dreamworld چرا که آن را تا به چیزی برای همه سنین (از جمله پارک آبی) و خانه به استرالیا نسخه از محبوب تلویزیون واقعیت نشان می دهد برادر بزرگ.

نیز وجود دارد یک زن و شوهر از پارک حیات وحش در ساحل که اجرا آموزشی عالی ایران در فواصل منظم در طول روز و تفرج. در دیوید Fleays حیات وحش پارک و Currumbin پناهگاه حیات وحش, شما می توانید به مارها و رپتورز نوازش کوآلا و خوراک کانگوروها. در هر دو پارک وجود دارد, کافی نت ها, پیک نیک و مناطق بازی که در آن خانواده ها می توانند استراحت و بازی در سایه.

هنگام بازدید از ساحل طلا شما همچنین می خواهید به سر به ساحل که در آن شما می توانید گرفتن یک گشت و گذار نجات بخش کارناوال پیوستن به گشت و گذار در کلاس و یا به سادگی شنا و ساخت sandcastles. برخی از محبوب تر سواحل Surfers Paradise, Burleigh, Burleigh Heads و Currumbin. نیز وجود دارد بسیار دوستانه خانواده پناه ساحل در بهشت نقطه که شامل یک پارک ساحلی BBQs جداول پیک نیک مقدار زیادی از سایه بازی مناطق و برخی از دور و رسانه ها فقط یک سنگ پرتاب دور.

متاسفانه یکی از شایع ترین علل توریستی مرگ و میر در استرالیا یافت می شود در شکوه سواحل است. هر سال تعداد زیادی از گردشگران (و گاهی اوقات مردم محلی بیش از حد) غرق در سواحل آن است. استرالیا سواحل – به ویژه نوار طولانی مشترک در طلا و آفتاب سواحل – بسیار قوی ریپ و می کشد که بسیاری از مردم قادر به تشخیص و یا اداره کند. هرگز از شنا در سواحل است که نمی گشت زندگی-سپاه پاسداران است. نگاه زرد و قرمز surf life saving پرچم و شنا کردن بین آنها را به ماندن بگیرید امن و با در نظر گرفتن محلی زندگی-گارد.

با نه بار بیشتر آبراه ها و کانال های از ونیز – آماده برای لذت بردن از بسیاری از انواع در آب سرگرم کننده در ساحل با غروب کشتی قایقرانی و جت اسکی سواری و ماهیگیری منشور.

برای یک متضاد سر تجربه داخلی و بازدید از خیلی مناطق داخلی کشور از جمله Tamborine کوه یا تجربه روستایی زندگی در شهرهای کشور مانند Beaudesert. ساحل طلا برخی از متنوع ترین گیاهان و جانوران مناطق در استرالیا با میراث جهانی در فهرست جنگلهای انبوه داشت و در نزدیکی مرز با ولز جنوبی جدید که در آن شما می توانید راه رفتن در میان باستان قطب جنوب درختان راش, دیدن, دیدنی Springbrook آبشارها و یا سر به خنکی Lamington پارک ملی.

برای گلف بازان وجود دارد بیش از 40 دوره مسابقات قهرمانی گلف در منطقه است. سیصد روز از نور خورشید در هر سال به معنی گلف می تواند در تعطیلات خود را برنامه ریزی بدون در نظر گرفتن فصل و شما می توانید در بازی فوق العاده سایت های طراحی شده توسط گرگ نورمن آرنولد پالمر یا جک نیکلاس.

برای گلف بیوه زنان و بیوه مراکز خرید فراوان در ساحل طلا با برخی از استرالیا بزرگترین خرید و حقيقت است. بازدید اقیانوس آرام عادلانه مارینا سراب بندرگاه شهر و یا فراری خلیج مرکز خرید در ساحل و یا سر به مناطق داخلی کشور به فهرست صنایع دستی, فروشگاه بازارهای کشاورزان و گالری های هنری.

ناهار خوری: در پایان یک روز سخت را خرید و یا گشت و گذار را انتخاب کنید از بیش از 500 رستوران و افراط در غذاهای دریایی تازه و یا معتبر قومی از غذاهای ایتالیایی ژاپنی و تایلندی به چینی.

در آسان روز تفرج از مناطق ساحلی شما می توانید لذت بردن از به صورت محلی ساخته شده شراب در ساحل طلا شراب دنباله آغاز می شود که در حومه اخنفرد و meanders راه خود را از غرب به سمت کوه Tamborine. بسیاری از wineries ارائه خوراک شناس مواد غذایی, پنیر, ویژگی های موسیقی جاز زنده گروههای موسیقی و انواع دیگر از سرگرمی زندگی می کنند مانند خوانش شعر و کلاسیک کوارتت.

سرگرمی عاقلانه ساحل طلا هیجان است. وجود دارد رویدادهایی مانند سالانه ایندی مسابقه ماشین در اکتبر اسب مسابقه carnivals از تقلب و ماراتن حوادث. متناوبا, شما می توانید رفتن به سینما و دیدن یک موسیقی زنده و یا مضمون نشان می دهد سر به یک باشگاه شبانه و یا بازدید از مشتری کازینو. خانواده ها می توانند برای خوانندگان بهشت که در آن رایگان فیلم های در حال نمایش به طور منظم بر روی پرده قرار داده شده در ساحل. مردم خود را صندلی و حوله و زمانی که خورشید پایین می رود دو لایحه از خانواده دوستانه فیلم آغاز می شود.

بیش از حد قرار گرفتن در معرض خورشید در استرالیا عرض های جغرافیایی است که مسئول بسیاری از موارد از آفتاب سوختگی و گرمازدگی و خستگی گرما در هر سال است. در دراز مدت به پیری زودرس و سرطان پوست نیز یک خطر است. حتی در کولر مناطق جنوبی نزدیکی به سوراخ در لایه ازن بدان معنی است که خطر ابتلا به آفتاب سوختگی بسیار بالاتر از در نیمکره شمالی. عادلانه مردم به خصوص در معرض خطر و بهتر است به استفاده از کرم های ضد آفتاب با SPF 30+. آفتابی استرالیا یک پیام ساده برای مسافر “لغزش شیب, با کف دست زدن!” لغزش در باد و شیب بر برخی از کرم های ضد آفتاب و با کف دست زدن در یک کلاه!

استرالیا به عنوان یک کل enchants بازدید کنندگان خود را. از نگرش دوستانه از مردم آن به نفس آبی آن آسمان آن جایی است که بر خلاف هر گونه دیگر حیوانات و مناظر شما را پیدا خواهد کرد در هیچ جای دیگری بر روی زمین و بی همتا تنوع مردم طعم عطری و مناظر.

این جزیره وسیع قاره نسبتا کوچک urbanised جمعیت فقط 20 میلیون نفر است. در مقابل انگلستان است خانه را به برخی از 60 میلیون نفر است و 30 برابر کوچکتر از استرالیا. استرالیا نیز متنوع فرهنگی کشور که در آن چند فرهنگی است که نه تنها قابل تحمل بلکه در آغوش گرفت. حدود 5.6 میلیون نفر مهاجرت به استرالیا پس از جنگ جهانی دوم – که درصد زیادی از جمعیت در واقع بیش از یک چهارم از امروز جمعیت متولد خارج از کشور.

مردم از تمام جنبه های زندگی می آیند به او Gold Coast, کار, زندگی می کنند, بازی و مطالعه – زندگی آرام است و مردم پسند است و اگر شما چیزی مانند ما شما را به بازگشت از ساحل طلا تعطیلات و درخواست برای مهاجرت استرالیا! ما زندگی خود را برای شش سال گذشته و در حال حاضر این…

[ad_2]

Leave a Comment