رهنمودهای رهبری راهگشای مشکلات است

[ad_1]

حجت الاسلام سعید جاویدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خور افزود: تبیین راهبردهای رهبر معظم انقلاب می تواند خنثی کننده توطئه های دشمنان باشد.
وی اظهارداشت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا و دیگر دشمنان انقلاب و نظام اسلامی مقاومت و ایستادگی است.
به گفته وی یکی از مسائل مورد تأکید رهبر معظم انقلاب لزوم مقاومت هر چه بیشتر ملت ایران در برابر دشمنان از جمله آمریکاست.
امام جمعه خور و بیابانک خاطرنشان کرد: امروز دشمنان با کمرنگ جلوه دادن ارزشها و دستاوردها نظام در مقابل انقلاب اسلامی ایستادند که تحریف، دروغ پردازی و شایعه پراکنی در فضاهای مجازی و شبکه های ماهواره ای گواه بر این است.
جاویدی ادامه داد: اکنون فقط آمریکا تنها دشمن ایران نیست بلکه کشورهای اروپایی و عربی حاشیه نشین خلیج فارس دنباله رو این دشمنی ها هستند.
وی تصریح کرد: هم اکنون میلیونها شبکه در فضای مجازی و ۲۶۴ شبکه فارسی زبان در ماهواره تلاش دارند ارزشهای انقلاب را وارونه جلوه دهند و ذهن جوانان را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی خدشه دار کنند.
خطیب جمعه خور و بیابانک افزود: باید با نگاه عمیق و افزایش بصیرت سیاسی و اطلاعات از رهنمودهای رهبری توطئه دشمنان را نقش برآب کنیم.
جاویدی بیان داشت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جنگ روانی هستند اما ملت ایران هرگز از دشمن هراسی ندارد و در برابر مستکبران غربی خواهد ایستاد.
وی با اشاره به در پیش بودن ایام عزاداری محرم و صفر با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک برای مقابله با کرونا تصریح کرد: دستورالعمل‌های بهداشتی راس تمام امورات است و با توجه به خطر افتادن سلامتی مردم به سبب شیوع بیماری کرونا مراسم ماه محرم و صفر با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شود.
جاویدی از مسئولان خواست با سیاه پوش کردن فضاهای شهری و روستایی و ادارات به استقبال ماه محرم بروند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment