روند رو به رشد آنلاین تحویل خانه کسب و کار در دبی

[ad_1]

امارات متحده عربی است که یک اتحاد از هفت امارات; آنها – Abu Dhabi, فجیره, رأس الخيمة عجمان و دبی و شارجه و امالقوین. فست فود مفاصل و سریع سرویس رستوران در حال قرار دادن تلاش های خود را برای سازماندهی سریع و گزینه های مناسب برای تحویل کالا در دسترس نباشد. تحویل خانه یکی از بازارهای در حال رشد در امارات متحده عربی. امروزه مفهوم و سفارش از طریق اینترنت از رستوران های مختلف باید ساده زندگی مردم زندگی در کشور است.

خدمات آنلاین و تحویل محصول و یا خدمات است که یک شکل از تجارت الکترونیکی است که اجازه می دهد تا مشتریان به خرید کالا و خدمات از طریق اینترنت.

وجود عناصر آنلاین تحویل:

1. خرید آنلاین

2. آنلاین غذا سفارش و

3. مواد غذایی آنلاین

روند در حال انجام

وجود دارد هزاران نفر از آنلاین وب سایت تحویل در امارات متحده عربی دبی. آنها همچنین به عنوان شناخته شده آنلاین تحویل دایرکتوری ها. این وب سایت به طور منظم به انتشار یک لیست از منوها از رستوران های مختلف و یا شرکت همراه با اطلاعات تماس خود را. بسیاری از شرکت های ذکر شده در این وب سایت باید 100 درصد تاسیس تحویل زنجیره تامین است که ارائه تضمین سریع تحویل خانه یا حتی دور گزینه های. نه تنها این, برخی از شرکت های خود را وب سایت های فردی برای رفع نیازهای شخصی مردم است. اما بیش از 95 درصد از این وب سایت متعلق به برترین بازیکنان در این شرکت است.

مفهوم تحویل سیستم فوق العاده کمک نسبت به رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) این کشور است. نه تنها این شرکت های بزرگ با تجربه یک افزایش در تقاضا برای مشتریان تنها متکی بر آنها. این نیز منعکس شده در رشد سال قبل (2014) زمانی که توسعه از بازیکنان بالا بود و به طور مداوم افزایش در حالی که از سوی دیگر تقاضا برای بازیکنان کوچک بود در حال کاهش است.

چشم انداز رقابتی

از آن گزارش شد که تقاضا به صورت آنلاین و تحویل محصولات از جمله به عنوان هدیه تحویل مواد غذایی, تحویل, تحویل کیک و گل تحویل در دبی با تجربه رشد عمده. دلیل اصلی این رشد به دلیل افزایش در تعداد از خارج از کشور در دبی و سریع و مناسب خدمات ارائه شده توسط مارک های. بسیاری از رسانه ها باید حق بیمه خود را تمدید خدمات به خروجی خدمات.

بسیاری از فروشگاه های محلی و مغازه ها و رستوران ها و رسانه های گسترده خود را در طیف گسترده ای از محصولات و خدمات آنلاین به بخش های مختلف به صورت پخته شده و مواد غذایی آماده به طبخ مواد غذایی و سالن های غذاخوری و بانک ها و نانوایی تمیز کردن و خشک موسیقی مغازه ها و داروها و مغازه های گل و بیشتر به تهیه تقاضا از تحویل کسب و کار.

روند آنلاین, تحویل, تحویل خانه یا غذای آماده بسیار نهفته در رستوران های فست فود رسانه های منفی. امروزه بسیاری از افراد سفارش آنلاین تحویل به جای رفتن به نزدیکی رستوران های فست فود رسانه ها. بنابراین اندازه بازار و سهم ارزش ها و رستوران ها با تجربه یک کاهش عمده در سال گذشته است.

نمونه

در زیر چند نمونه از خدمات که در حال حاضر روند در امارات متحده عربی دبی:

1. آلی فصلی میوه ها و سبزیجات ارگانیک کشاورزان در دبی بهترین رشد آلی میوه های فصلی تولید و سبزیجات تحویل محصولات به صفحه اصلی از طریق یک فرایند سفارش آنلاین.

2. گل هدیه آگهی – استفاده از انواع وب سایت های آنلاین به گل تحویل دبی ، آنها ارائه طیف گسترده ای از گل و هدیه راه حل برای مشتریان است.

3. فست فود – وجود دارد بسیاری از آنلاین رستوران دایرکتوری که caters بیش از 2 لاخ لیست از رستوران ها را انتخاب کنید از چند ارائه غذاهای در دبی.

چشم انداز آینده

به طور مداوم و افزایش تقاضا برای خانه تحویل خدمات بیشتر خواهد شد تاثیر در کاهش تقاضا برای رسانه ها. بعلاوه خروجی خدمات کسب و کار است اما غذا هجوم توریست تنها. سهم اصلی از کشورهای تدارکات بازیکنان ارائه عملی managerially و سیاسی امکان کسب و کار.

[ad_2]

Leave a Comment