رییس انجمن اسکیت هاکی: برگزاری اردوها به شرایط کرونا بستگی دارد

[ad_1]

«کاوه صدقی» رییس انجمن اسکیت هاکی کشور درباره برگزاری جلسه آنلاین با «اندی اکر»مدیر آسیایی هاکی روی یخ در فدراسیون جهانی اظهار داشت: یکی از مهمترین موضوعاتی در این جلسه مطرح شد، برگزاری مسابقات هاکی روی یخ مردان در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در سنگاپور بود که با توجه به مدیریت خوب سنگاپور در مقابله با کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات فعلا قطعی خواهد بود.

وی افزود: طبق اعلام فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، تمامی هزینه‌های این مسابقات شامل اسکان، تغذیه و ترانسپورت داخلی بر عهده فدراسیون جهانی خواهد بود که همین مساله بار مالی بسیار زیادی را از روی دوش فدراسیون و انجمن بر خواهد داشت و دغدغه ما فقط تامین هزینه بلیت هواپیما است.

صدقی در خصوص برگزاری اردوهای امادگی و انتخابی اضافه کرد: انشاالله بتوانیم هرچه زودتر اردوها را به طور متمرکز برگزار کنیم که البته این موضوع بستگی به شرایط کرونا در کشور دارد.

رییس انجمن اسکیت هاکی  درباره مسابقات هاکی روی یخ زنان اعلام کرد: مسابقات زنان که قرار است به میزبانی کشور فیلیپین برگزار شود با همان شرایط برگزاری در بخش مردان به لحاظ مالی خواهد بود که با توجه به شرایط کرونا در این کشور ممکن است تاریخ مسابقات تغییر کند که تاریخ قطعی در بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: پس از معرفی ورزشکاران سازمان یافته به فدراسیون جهانی، تمامی ورزشکاران معرفی شده به جز ۲۲ ورزشکار که دارای دو ملیت هستند یا در کشورهای دیگر زندگی می کنند، از لحاظ حقوقی شرایط شرکت در مسابقات را دارند که در صورت ارائه مدارک مورد تایید فدراسیون جهانی از سوی این ۲۲ ورزشکار ما می توانیم از آنان در مسابقات استفاده کنیم.

صدقی در پایان گفت:صحبت هایی هم درخصوص کمبود تجهیزات در کشور با «اندی اکر» شد که با توجه به پتانسیل ویژه ایران در رده سنی نوجوانان، قرار شد فدراسیون جهانی در جهت توسعه این رشته در کشور، تجهیزاتی را در اختیار ایران قرار دهد تا جهت شناسایی ورزشکاران مستعد در این رده سنی، اردویی در کشور برگزار نماییم که این اردو در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ و پس از دریافت تجهیزات خواهد بود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment