زنگ مهر در مدارس بروجرد نواخته شد

[ad_1]

 رییس اداره آموزش و پرورش بروجرد روز شنبه در آیین بازگشایی مدارس در مدرسه ابتدایی پسرانه شهید کلاهدوز گفت: ۵۵ هزار دانش آموز بروجردی در ۴۳۰ آموزشگاه فعالیت تحصیلی خود را از امروز ۱۵ شهریور ماآغاز کردند.

محمد مهرافزون افزود: بازگشایی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی و شیوه نامه های وزارت آموزش و پرورش می باشد و جای نگرانی نیست.

وی اظهار داشت: سه وضعیت سفید، زرد و قرمز در بازگشایی مدارس تعریف شده که باید رعایت شود و به محض تغییر در وضعیت شهرستان بروجرد برای حضور دانش آموزان تصمیم گیری خواهد شد.

رییس اموزش و پرورش بروجرد با اشاره به اینکه باید دغدغه والدین برای حضور دانش آموزان برطرف شود افزود: باید از ظرفیت اولیا برای آموزش های مجازی استفاده کرد و معلمان این ارتباط مجازی را تقویت کنند.

مهر افزون با اشاره به اینکه دانش اموزان باید حتما برای حضور در مدرسه ماسک داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند بیان کرد: شبکه شاد ظرفیت خوبی برای اموزش های مجازی است که باید تقویت شود و دسترسی همه دانش اموزان امکان پذیر باشد.

آموزش باید در مسیر سلامت دانش آموزان باشد

رییس اداره سلامت و بهداشت اداره کل آموزش و پروش لرستان نیز دراین مراسم گفت: امسال آموزش باید در مسیر سلامت دانش آموزان پیش برود.
فرشاد بازوند افزود: سال تحصیلی جدید در ۲ جبهه مبارزه با بیماری کرونا و جبهه مبارزه با جهل پیش می رویم و معلمان و مدیران در سلامت دانش آموزان کوشا باشند.
وی اظهار داشت: باید باور و ذهنیت دانش آموزان را تغییر داد و دانش اموزان باید رعایت بهداشت را برای سلامتی خودشان یاد بگیرند.
وی بیان کرد: هدف تعلیم و تربیت حفظ سلامتی دانش آموزان است و دانش آموزان باید خود مراقبتی را یاد بگیرند.

شهرستان بروجرد در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment