سالت لیک سیتی Tacothon (روز تقلب در رژیم غذایی من در آماده سازی برای یک موی تای مبارزه)

[ad_1]

در آماده سازی برای یک موی تای, مبارزه, من شده اند در یک رژیم غذایی چند هفته گذشته و لذت می برد برخی از نتایج بسیار خوب است. زیبایی رژیم غذایی من در این است که آن را اجازه می دهد تا یک روز تقلب یک بار در هفته. تقلب در روز در واقع شما را تشویق می کند برای رفتن کاملا bonkers 14 ساعت در هر هفته.

وجود دارد برخی از علوم در پشت آن اما این است که علوفه برای یک پست دیگر.

من ولع مصرف شده است tacos چند هفته گذشته, بنابراین من تصمیم به سازماندهی یک Tacothon.

قضیه پشت این Tacothon بود برای ریشه کن کردن بهترین tacos در سالت لیک سیتی.

من با دعوت از چند نفر از دوستان همراه (بسیاری از آنها مبارزان MMA یا موی تای دانش آموزان) و این است آنچه ما در بر داشت:

من می خواستم برای شروع روز با ‘فست فود’ tacos. ما تمام شده وجود دارد… در اواخر شب اعتصاب غذا… waddya gunna انجام دهید ؟ وجود دارد هیچ چیز خوشمزه تر پس از یک شب از نوشیدن بیش از چند tacos است که اگر شما می توانید از طریق درایو را از طریق بدون وارد شدن به یک مشت مبارزه با دیگر اواخر شب تاکو عاشقان.

من باید اشاره کنم که ما در انجام این Tacothon روز یکشنبه (من تعیین شده تقلب در روز). تاکو زمان و همچنین بسیاری دیگر بسیار با اشاره تاکو مکان بسته شد در روز سبت.

فست فود

من برداشت یک حزب بسته از هر دو تاکو بل و دل تاکو.

من رفت و به من که در آن من تا با من همکار Tacothaners و خوردند برخی از tacos.

آن را خوب است برای دیدن برخی از آنها را به من نشده است اجتماعی ترین فرد چند ماه گذشته که من شده اند و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی زانو.

ما گران باز حزب بسته و آنها را امتحان کنید. تاکو بل پارتی بسته به حال 12 tacos در آن و هزینه بیش از $15.00. دل تاکو تا به حال 10 tacos اما تقریبا نیمی از قیمت.

دل تاکو tacos بودند به معنای واقعی کلمه ½ اندازه تاکو بل را هر چند به سختی شکست خوردند در تست طعم و مزه.

تاکو بل برنده یک تصمیم به اتفاق آرا.

تاکو کامیون

بعد ما تصمیم به سعی کنید از معروف تاکو کامیون است که بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد در دولت خیابان در مرکز شهر سالت لیک سیتی.

وجود دارد دو سیرز پارکینگ در 800 جنوبی خیابان دولت و دو یک بلوک جنوب 900 جنوبی خیابان دولت.

یکی از اولین سفر ما مواجه جنوب (به سمت 800 جنوبی) در سیرز پارکینگ. نسبت به “فست فود” ما تا به حال فقط زیاده روی در آن بهشت بر روی زمین است. بسیار خوشمزه tacos و هزینه $1.00 در هر کدام.

دیگر چهره شرق (به سمت خیابان دولت). ما خواسته هر یک به خدمت ما بهترین خود را تاکو. این کامیون توصیه می شود Cabeza و آن را نا امید نیست. بسیار لطیف گوشت و فوق العاده خوشمزه… بسیار خوب!

سوم کامیون ما بازدید چهره شرق (به سمت خیابان دولت) در 900 جنوبی. آنها فقط خوب است. تا کنون بدترین از چهار کامیون های ما بازدید کردند.

نهایی کامیون ما بازدید مواجه جنوبی در 900 جنوبی. ما باید یک برنده است. این بود برخی از خوشمزه ترین tacos من تا کنون طعم. دست پایین برنده تاکو کامیون. نام کامیون El Rey Del Taco. آنها را امتحان کنید.

همه کامیون ها بودند مداوم در قیمت می باشد. همه آنها به اتهام $1.00 در هر تاکو خدمت آنها در نرم چیپس و تا به حال مشابه آرایه ای از چاشنی. El Rey Del Taco نیز تا به حال بهترین سالسا از چهار کامیون های ما بازدید کردند.

اگر شما اشتیاق برای یک تاکو و نمی خواهید برای مقابله با بدون هیچ زحمتی از رفتن به یک رستوران اتمام تاکو کامیون در مرکز شهر. سعی کنید این کامیون های مختلف برای خودتان. در یک باک تاکو, شما نمی توانید به اشتباه.

رستوران

همانطور که اشاره کردم ما تاکو ماجراجویی در روز یکشنبه بسیاری از مکان های که توصیه می شود برای ما باز نمی شود. تا آنجا که من نگران هستم شما سزاوار نیست یک اشاره اگر شما نمی خدمت در روز یکشنبه به هر حال.

اولین رستوران ما بازدید شد Taqueria 27. آنها دو مکان اما ما در بازدید از این محل در مرکز شهر. آن را بسیار تمیز و مجلل. تا به حال بسیار حرفه ای کارکنان صبر کنید و یک انتخاب خوب از tacos و نوشیدنی.

من تا به حال خونین ماریا بود که فوق العاده خوب و اردک Confit تاکو بود که توصیه ما پیشخدمت. آن را بسیار خوشمزه تاکو و من به طور کامل درک آنچه همه سر و صدا است در مورد. من واقعا دوست داشتم این محل و توصیه می کنم شما آن را امتحان کنید.

دوم رستوران ما بازدید نمی خدمت به الکل بود و بیشتر از یک سنتی رستوران مکزیکی. آن را به نام Taqueria El Rey De Oros. وجود دارد بسیاری از خانواده ها وجود دارد و هیچ یک از آنها صحبت به زبان انگلیسی. Tacos شد به نظر من بهترین دوم tacos ما خوردن در رستوران ها و… بسیار خوب! من لذت بردم کرما Churro نیز وجود دارد که خارج از این جهان است.

بعد رفتیم به سمت راست خیابان به ایگوانا قرمز 2. ما سعی کردیم به رزرو در این رستوران به عنوان ما تا به حال 13 نفر در گروه ما و نمی خواهید به بیش از حد از یک تحمیل بر کارکنان صبر کنید. به ما گفته بودند آنها را رزرو هنگامی که ما به نام در گوشی.

پس از ورود در ایگوانا قرمز 2 ما شاهد بسیاری از مردم در حال انتظار برای دریافت در. هنگامی که ما با نزدیک شدن به میزبان ما بودند گفت: این امر می تواند 20-25 دقیقه صبر کنید.

ما تصمیم گرفتیم آن را به ارزش صبر کنید بنابراین ما رفت و به پشت رستوران به نوار و دستور داد برخی از نوشیدنی. من گفته مدیر آنچه ما انجام شد و پرسید: اگر آن را امکان پذیر خواهد بود به فقط باید 13 tacos بیرون آورده و به ما و ما نمی خواهد آنها را تنظیم جدول برای همه ما است. او به ما گفت که غیر ممکن خواهد بود ما را به صبر برای میز ما. وجود یک میز بزرگ بود که خالی و من او را در مورد آن. او گفت: آن را به حال شده است این سایت متعلق به گروه دیگر. (من فکر نکردند و رزرو???)

یک ساعت و نیم بعد ما بالاخره نشسته است. در آن زمان یکی دیگر از نیم ساعت قبل از ما رو می نوشد. در آن زمان بسیاری از گروه ما خسته شده بود و تا به حال از دست موجو به پایان Tacothon. ایگوانا قرمز 2 وزوز کامل کشتن و رک و پوست کنده مواد غذایی خود را متوسط بود در بهترین حالت. آن را پایین لیست به عنوان دور به عنوان tacos رفت اما برخی از این ممکن است در نتیجه طعم و مزه بد همه ما تا به حال در دهان ما راه آنها به دروغ ما در مورد یک 20-25 دقیقه صبر کنید که به پایان رسید تا 2 ساعت و این واقعیت است که ما قادر به رزرو یک میز در حالی که دیگران می تواند.

در تضاد کامل به ایگوانا قرمز 2 من اجازه می دهد تا شما را به بالاترین توصیه برای El Paisa در غرب دره شهر. متاسفانه بسیاری از گروه ما نیست, آن را به El Paisa به دلیل انت خدمات ما در ایگوانا قرمز اما کسانی که… آن را دوست داشتم.

El Paisa است به عنوان معتبر مکزیکی به عنوان آن می شود. شما بهتر است قلم مو رنگ کردن در خود Rosetta Stone Spanish کلاس اگر شما می خواهید به اینجا می آیند و آماده به احساس می کنید مثل شما فقط پا کردن هواپیما در پورتو به Vallarta.

زنده موسیقی مکزیکی و یک مکزیکی واقعی دلقک اولین چیزهایی که شما را در اینجا پیدا کنید. (ما چپ به راست قبل از موسیقی شروع شد اما آنها راه اندازی را برای نشان می دهد در حالی که ما وجود دارد). یکشنبه روز بزرگ خود را… بر خلاف جاهای دیگر ما بازدید کردند.

کارکنان صبر کنید فوق العاده دوستانه و با وجود مانع زبان واقعا شما را در خانه احساس.

تخصص در El Paisa است Molcaheta عالی است که زیادی سرامیک گلدان پر شده با پیاز, فلفل, گوشت, مرغ, میگو و پنیر. شما خود را tacos از محتویات قابلمه و جدول سهام گلدان.

اینها تا کنون خوشمزه ترین tacos از روز که در حال آمدن است از یک گروه از مردم بودند که بسیار بیمار از tacos این نقطه. این مواد غذایی شگفت انگیز است. جو است که بر خلاف هر گونه دیگر رستوران مکزیکی به شما خواهد شد در SLC و شما خواهد بود خوشحالم که شما پرداخت می شود به آنها مراجعه کنید. همه چیز با قیمت مناسب, و شما نمی خواهد راه رفتن از وجود دارد ،

همه در همه, Tacothon بود فوق العاده موفقیت است. من دل و روده متلاشیکننده در درزهای. من به برخی از صرف زمان با برخی از دوستان قدیمی و تا به حال هم بزرگ است. I;m هنوز مطمئن شوید که این است که یک رژیم غذایی مطلوب برای نمونه موی تای یا مخلوط هنرهای رزمی در اردوگاه های آموزشی, اما آن را سرگرم کننده بود. با تشکر از همه کسانی که شرکت کردند و خوشحال tacoing!

[ad_2]

Leave a Comment