سامانه مبتنی بر موبایل برای کمک به جشن عاطفه‌ها در آذربایجان‌غربی اعلام شد

[ad_1]

عزیز سهندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر این سامانه، مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی می ‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق واریز مبلغ خود به شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱  با شناسه ۸۸۰۳۱۷۷۶۷ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ در این امر خیر شرکت کنند.

وی اضافه کرد: همچنین نرم‌افزارهای کاربردی «سنا»، «بله»، «سکه» و «آپ» در تلفن همراه، سایت کمیته امداد و تلفن نیکوکاری ۰۴۴۳۲۲۳۵۰۰۰ از دیگر روش‌های نوین مشارکت در جشن عاطفه‌هاست.

وی بیان کرد: سهولت در پرداخت کمک های مردمی، کاهش پایگاه‌های فیزیکی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها از مزایای بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پرداخت کمیته امداد به‌ شمار می‌رود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی ادامه داد: کمک‌های مردمی از این طریق نیز همچون دیگر کمک‌های شهروندان در سریع‌ترین زمان در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

در آذربایجان‌غربی حدود ۱۵ هزار دانش‌آموز بی‌بضاعت تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

جشن عاطفه‌ها هر سال همزمان با آغاز سال‌تحصیلی در کشور تمهید شده و امسال بیست و ششمین دوره آن به مدت سه هفته برگزار می شود.

کمیته امداد امام خمینی (ره) از اسفندماه سال ۱۳۵۷ فعالیت خود را با فرمان امام راحل برای رسیدگی به وضعیت محرومان و کمک به آنها از طریق دریافت کمک‌های مردمی آغاز کرد.

در سال های نخست، وظیفه این نهاد تنها کمک مادی به مددجویان و متقاضیان بود ولی در سال‌های اخیر، وظایف دیگری نیز به این نهاد محول شده که ارائه کمک‌های مشاوره‌ای و تسهیلات خودکفایی بخشی از این وظایف است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment