سخنگوی شورا: تقاطع جمهوری اسلامی کرج تعیین تکلیف شود

[ad_1]

رحیم خستو شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: رییس شورای اسلامی شهر کرج ، مطالبه عمومی را در خصوص چگونگی اجرای تقاطع غیر همسطح جمهوری اسلامی کرج به شهرداری منعکس کرده وانتظار می رود مدیریت شهری هرچه سریع تر متناسب با نظر مردم و شورا روند اجرای کار را تغییر دهد.

شهرداری کرج حدود سه ماه پیش با حفاظ کشی اطراف میدان جمهوری اسلامی ، پروژه تقاطع غیر همسطح به صورت شرق به غرب در دستور کار قرار داد که با مخالفت شورای شهر و مردم مواجه شد.

طبق گزارش ها درصورت اجرای شرق به غرب پروژه بخشی از درختان و فضای سبز کرج از بین می رود ضمن آنکه چندان مشکلی از ترافیک شهر برطرف نخواهد کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج نخستین مخالف اجرای این پروژه به سبک طرح اعلامی شهرداری بود و پس از آن مسوولان استانی و مردم نیز به این موضوع واکنش نشان دادند.

خستو بیان داشت : انتظار می رود شهرداری کرج هرچه سریع تر وضعیت این پروژه پرهزینه را مشخص و نگرانی مردم را برف کند.

وی همچنین از روابط عمومی شهرداری خواست تا در پایگاه خبری مدیریت شهری نظرات مخالف شورا در خصوص برخی مسائل شهری را منعکس کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت : تلاش ها براین است تا در آینده نزدیک بخشی از آزاد راه شمالی کرج تکمیل و زیر بار ترافیک برود.

خستو گفت : گشایش آزاد راه شمالی با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نقش موثری در روان سازی ترافیک شهر دارد. این آزاد راه  به طول حدود ۱۷ کیلومتر  آزاد راه شهید همت  در شرق کرج را  به آزاد راه کرج – قزوین در غرب کرج  متصل می کند و موجب روان سازی ترافیک در آزاد راه تهران – کرج – قزوین  در محدوده شهر کرج می شود.

وی با اشاره به مصوبات امروز شورای اسلامی شهر کرج بیان داشت: تجهیز تاکسی به دستگاه کاتالیزور برای پیشگیری از آلودگی هوا و فرهنگ سازی برای جایگزینی سطل های زباله در درب منازل از مهمترین محورهای موضوعی شورای شهر در نشست امروز بود.

شورای اسلامی شهر کرج ۱۳ عضو دارد.

  

[ad_2]

Source link

Leave a Comment