سرمربی تیم فوتبال ملوان :این تیم بازیکنان لایقی دارد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا، اکبر میثاقیان شامگاه سه شنبه پس از پیروزی تیمش در برابر تیم فوتبال بادران تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی سخت و نفس گیری بود و به من خیلی سخت گذشت.

وی افزود: ما تنها ۲۰ روز فرصت تمرین داشتیم و از زمانی که این تیم را تحویل گرفتم به صورت فشرده کار کردیم.

میثاقیان با تاکید بر اینکه بازی شایسته ای را ملوانان امروز به نمایش گذاشتند، تاکید کرد: بادران تیم باتجربه و پرمهره ای است که با توجه به قرار گرفتن در بالای جدول خیال بازیکنان این تیم آسوده تر بود و فکر نمی کردم بازیکنانم تیم با مهره بادران را شکست دهند.

میثاقیان ادامه داد : به بازیکنان تیمم  افتخار می کنم و هر یک از آنها مهره ای ارزشمند و با اراده هستند.

وی با اشاره به پایین بودن سطح کیفی بازی ها در لیگ دسته یک به دلیل توقف سه ماهه بازیها افزود: اگر قرار باشد در لیگ یک باقی بمانیم باید همه بازیهای پیش رو را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت ۲۰ شامگاه سه شنبه در ورزشگاه تختی بندرانزلی میهمان تیم فوتبال بادران تهران بود که در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر توانست تیم میهمان را با شکست بدرقه کرده و سه امتیاز شیرین خانگی را از آن خود کند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب این پیروزی خانگی در حال حاضر با کسب ۲۷ امتیاز از ۲۷ بازی و تفاضل گل منفی ۱۳ در رده شانزدهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد و بازی بعدی ملوانان روز دوشنبه ۱۶ تیرماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت در مقابل تیم فوتبال سپید رود رشت خواهد بود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment