سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان: مقابل پرسپولیس انگیره بالایی داریم

[ad_1]

به گزارش ایرنا سیدمجتبی حسینی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم پرسپولیس، در مسجدسلیمان بیان کرد: به خوبی می‌دانیم که با یک تیم قدرتمند و منسجم بازی داریم؛ آنها از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برند اما با این وجود تلاش کرده و دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.

وی با بیان اینکه بیشتر بازیکنان تیم پرسپولیس ملی پوش هستند ‌گفت: ۲ بازی گذشته این تیم را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوتشان را به خوبی می‌دانیم. اگر قدر موقعیت‌هایمان را بدانیم می‌توانیم نتیجه ایده آلی کسب کنیم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان افزود: فردا یکی از بازی‌های دشوار خود را در پیش داریم و امیدوارم بازیکنان ما کیفیت بازی خود را نشان دهند و مقابل پرسپولیس به خوبی بازی کنند.

وی بیان کرد: در ۲ بازی گذشته در لیگ برتر، عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم و توانستیم ۲ امتیاز مهم کسب کنیم. امیدوارم در ادامه بتوانیم از بازی‌های خانگی حداکثر امتیاز را کسب، و جایگاه بهتری از جدول را اختیار کنیم.

حسینی، در مورد مصدومان تیمش نیز گفت: سیروان قربانی تنها بازیکن مصدوم تیم ما است و خوشبختانه بازیکن محروم نداریم.

با حکم فدراسیون محرومیت چهار جلسه‌ای مجتبی حسینی سرمربی نفت مسجدسلیمان به ۲ جلسه کاهش یافت و این مربی در بازی مقابل تیم پرسپولیس از روی نیمکت تیمش را هدایت می‌کند.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ روز پنجشنبه ۶ آذر در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment