سه درست عجیب داستان کوتاه در مورد صدور یک درخواست معامله و اعدام

[ad_1]

آقای Robert W شرح داده شده توسط دادستان به عنوان یک “آشفته شیطان” که ربوده شده, تجاوز وحشیانه شکنجه و تقریبا به قتل یک دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل روزنامه نگاری دانشجویی در سال 2007 به اعدام محکوم شد در جولای 24, 2008 به 422 سال در زندان است. این حکم قرار بود حداکثر مجاز توسط نیویورک قانون است. خود را قربانی نمی شد در دادگاه در صدور حکم است. او در نامه ای به دادستان بیان کرد که او “از ترس به بیرون بروید.” قربانی دقت جان سالم به در مصیبت او از ربوده تجاوز قطعه قطعه با یک قصاب چاقو سوختن با آب جوش دارو به آستانه مرگ, داشتن لب های او دیوونه چسب و با هم و سپس به سمت چپ برای مرده به او سوزش مبل اتاق نشیمن. آقای W اقدام به انتخاب کردن از صدور حکم شنیدن اما انجام شد به شنیدن شش helmeted سپر حمل دادگاه دولت افسران. آقای W در حال حاضر صرف بیشتر از زندگی خود در زندان است.

زندان است و مطمئنا به جایی که آقای W تعلق دارد و به نظر می رسد که او همه چیز را او می تواند مطمئن شوید که او را به عقب وجود دارد برای زندگی است.

پس از آن وجود دارد داستان Tremayne, D, 36, پورتلند اورگان بود که محکوم به زندگی در زندان فرصتی برای آزادی مشروط پس از سی سال. آقای D محکوم شد قتل یک آدم Calbreath بیش از یک معامله کسب و کار است که تا به حال رفته بد است. به جای رفتن به دادگاه Mr. D availed خود را بسیار غیر معمول درخواست معامله ارائه شده توسط دادستان. او نشسته بود در زندان تقریبا دو سال انتظار محاکمه و از دست رفته مواد غذایی چرب و او دوست داشت به غذا خوردن. هنگامی که دادستان به او پیشنهاد یک فست فود بوفه در مقابل او گناه درخواست آقای D اعتراف او به ضرب گلوله کشته بود Calbreath.

او بوفه معامله شامل gorging خود را در KFC و Popeye را, مرغ, پوره سیب زمینی, سالاد کلم, هویج, کیک, پیتزا, دو calzones ها, لازانیا, و بستنی. قاضی به راحتی امضا کردن درخواست معامله و آقای D ازطریق غذا در دو تنظیمات. هزینه به مالیات دهندگان اورگن تنها $41.70. قتل محاکمه خواهد هزینه به دولت حداقل 4000 دلار.

این قطعا یک راه برای گرفتن یک نیش از جرم و جنایت.

در نهایت وجود دارد, داستان, اوهایو, قاتل که در تلاش برای جلوگیری از اعدام این ادعا که او بیش از حد چربی برای ایالت اوهایو به او تزریق کشنده. Richard C که در 5 فوت 7 نوک فلس در 267 پوند برنامه ریزی شده بود به مرگ در اکتبر 2008. او استدلال کرده بود در بسیاری از چالش های قانونی که مشکل وزن را دشوار برای کارکنان زندان برای پیدا کردن مناسب رگ به ارائه مواد شیمیایی مرگبار یک مشکل بود که با تاخیر قبلی اعدامها در دولت است. آقای C که مجرم شناخته شده بود در سال 1986 به قتل دو, دانشگاه اکرون دانش آموزان صرف 22 سال در انتظار اعدام هستند. آقای C بود 75 پوند سنگین تر در اعدام او روز از زمانی که او رفت و به اعدام – نتیجه زندان غذا و 23 ساعت یک روز حبس. اعدام او انجام شد در ماه اکتبر سال 2008 بدون مشکل.

به نظر می رسد که در زندان به سر آشپز بود و خیلی خوب به آقای C. یکی فکر می کنم که غالب عقل را نگه دارید که باید از دست دادن وزن به اعدام و نه به دست آوردن.

[ad_2]

Leave a Comment