سه شماره سحر و جادو – شروع به تعیین اهداف

[ad_1]

اهداف اهداف و اهداف بیشتر

اگر شما می خواهید برای رسیدن از نقطه A به نقطه B در سال جدید, وقت آن است برای دریافت واقع بینانه است. همانطور که همه ما می دانیم زندگی آن را بیش از حد کوتاه و پول کمیاب است. بنابراین در این سال تعیین اهداف چیز خوبی است اما پس از طریق دشوار است. من برخی از راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به همه چیز شما می خواهید برای به انجام رساندن در سال جدید است.

آن را ساده نگه دارید

نوشتن 3 گل. دریا رفتن نیست. بهترین راه برای رسیدن به هر چیزی است که برای شروع کند. برای مثال هر کس قرار می دهد از دست دادن وزن خود را در لیست. خوب قرار داده است که به عنوان یک هدف. شروع کند به نوشتن 3 چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به این هدف است. Don’t starve قرار ندهید کردن کوکی ها و متوقف نمی خوردن در رستوران مورد علاقه خود را. فقط نه بیش از آن را انجام دهد. یک کوکی, اما فقط یکی. راه رفتن, شنا کردن و یا دوچرخه سواری به مدت 30 دقیقه 3 بار در هفته. پیوستن به یک باشگاه ورزشی تنها اگر شما اعتماد به نفس شما در حال رفتن به بازدید از آن را حداقل 3 بار در هفته. انتخاب آیتم از منو سالم در یک رستوران همه آنها یکی است.

پیگیری اهداف خود

پست خود 3 گل در یک محل است که شما آنها را به صورت روزانه. هر هفته در برنامه ریز خود را به نوشتن اهداف و سپس لیست چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به آنها را برای این هفته است. زمان را به انجام آن است. هر کس یک برنامه پر مشغله. اما همه ما مدیریت زمان را برای همه از دیگر چیزهایی که ما می خواهم به انجام در یک روز. دستیابی به اهداف مجموعه خود را متفاوت است. اگر شما در حال نوشتن آن را پایین و برنامه ریزی برای آن شما موفق خواهد بود.

بررسی نتایج

در پایان هر ماه رفتن به برنامه ریز خود را برای بررسی. نگاه روز نوشت شما چه هدف و چه چیزی شما را برای رسیدن به آن. برای مثال اگر شما نوشت که شما برای رفتن برای پیاده روی دوشنبه, شما نیاز به توجه داشته باشید اگر شما آن را انجام داد. اگر شما نمی تواند راه رفتن در آن روز آیا شما آن را یک روز دیگر به جای ؟ نگه داشتن آن را آهسته و مداوم است.

با ساخت یک لیست از 3 چیزهایی که شما می خواهید برای رسیدن به, برای سال و 3 راه برای رسیدن به این اهداف شما را پیدا خواهد کرد که شما احساس ضعف و یا درمانده است. شما را تبدیل به موتور های کوچک است که می تواند. در پایان سال شما خواهد بود به سمت راست که در آن شما می خواهید شاد و موفق است.

[ad_2]

Leave a Comment