شب زنده داری در بنیدورم اسپانیا

[ad_1]

به عنوان معروف به عنوان Benidorm است برای سواحل آن نیز به خوبی می دانم که برای آن سرگرمی است. خانواده ها با کودکان را دوست دارم سواحل در پلیا لوانته و دق Poniente با آن مشغول تفرجگاهها و اکثر مردم خوشحال هستند برای رفتن به یک رستوران برای وعده های غذایی خود را و لذت بردن از سرگرمی است که خود را در هتل یا مجتمع آپارتمانی را ارائه کرده است اما دیگر تمام صحنه در Benidorm.

از حدود چهار بعد از ظهر بازدید کنندگان می توانید دور به showbars کاباره میله کشور غربی و میله میله و کارائوکه و دیسکو. هر محلی معمولا در خدمت انواع نوشیدنی و تنقلات و Benidorm واقعا چیزی برای هر کس.

دیسکو رفتن حدود نیمه شب تبلیغ به باشگاه های بزرگ با دی جی clubbers انتظار می رود به پرداخت حدود بیست و پنج یورو پذیرش که همیشه شامل یک نوشیدنی رایگان و گاهی یک پیراهن توپ را روی گوه. دیسکو تمایل به باز نشسته تا زمانی که آنها مشغول هستند اما به بستن درهای خود را در اطراف هفت صبح. محبوب ترین باشگاه در Benidorm شامل متر Playa Penelopes, Jokers و کو سالن. این باشگاه همه centrally located in Playa لوانته منطقه اطراف Avenida Communidad والنسیا.

کشور غربی و میله های محبوب آبیاری سوراخ قبل از کلوپ های شبانه, باز, ارائه, ارزان, نوشیدنی و سرگرمی زندگی می کنند. یکی از محبوب ترین به غربی سالن. غربی سالن بسیار محبوب است با clubbers که مایل به رقص شب دور در کافه Benidorm پس از آن.

کاباره میله باز کردن درهای خود را در اطراف هشت در شب محبوب ترین انواع این Benidorm کاخ که در آن بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از پیچیده شب را با بهره گیری از سه دوره شام و نشان می دهد.

کارائوکه میله بسیار محبوب هستند که تمام خانواده می تواند لذت بردن از یک شب بودن را سرگرم و همچنین این شانس را به انجام برخی از سرگرم کننده و محبوب با کودکان است.

زندگی شبانه در Benidorm جذب بازدید کنندگان اقامت در دیگر نزدیک استراحتگاه مردم خود را گوزن و مرغ تعطیلات آخر هفته و مردم فقط پرواز در تعطیلات آخر هفته به یک زمان خوب!

[ad_2]

Leave a Comment