شرکت داروسازی در گلستان به جریمه میلیاردی محکوم شد

[ad_1]

حسین نجف‌زاده گفت: در پی گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان مبنی بر گران فروشی داروی دامی، پرونده‌ مربوطه در تعزیزات استان تشکیل و رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات گلستان، وی افزود: شعبه بدوی تخصصی این سازمان پس از احضار متهم و بررسی تمام اوراق و بر اساس شواهد و قرائن، مدیر شرکت داروسازی را به اتهام گرانفروشی و عدول از قیمت درج شده به جزای نقدی در حق دولت و ممهور نمودن پروانه واحد تولیدی محکوم کرد.

وی یادآور شد: پرونده در شعبه اول تجدید نظر مرکز گلستان هم رسیدگی و جرم انتسابی محرز تشخیص داده شد بنابراین متهم به استناد ماده ۲ قانون تعزیرات حکومتی به پرداخت افزون بر یک میلیارد و ۱۷ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و ممهور نمودن پروانه واحد محکوم شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان همچنین با اشاره به پرونده تخلف فروش ۱۲ تن تخم‌مرغ در یک فروشگاه مینودشت و تخلف یک کارگاه تولید مصنوعات چوبی در علی آباد کتول که مورد رسیدگی و برخورد قانونی قرار گرفت؛ گفت: قیمت مصوب هر ماسک بهداشتی و استاندارد در استان گلستان حداکثر تا ۱۵ هزار ریال است.

نجف‌زاده بیان داشت: هرگونه گرانفروشی، حمل، نگهداری و خرید و فروش خارج از ضوابط ماسک و نیز فروش و تولید ماسک‌های بی‌کیفیت و غیراستاندارد تخلف محسوب شده و برخورد قانونی شدید بدنبال خواهد داشت.

وی تاکید کرد: اهالی استان گلستان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق سامانه اینترنتی ۱۳۵ به سازمان تعزیرات حکومتی و یا با تلفن ۱۲۴ به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment