شهردار سانفرانسیسکو: ترامپ یک تروریست است 

[ad_1]

به گزارش ایرنا از واشنگتن اگزمایر، “لاندن برید” در پاسخ به حملات صورت گرفته از طرف دولت ترامپ در مورد ماسک نزدن پلوسی رییس مجلس نمایندگان در حین کوتاه کردن موهایش در آرایشگاهی در سانفرانسیسکو گفت: ما یک تروریست و یک دیکتاتور داریم که این کشور را اداره می‌کند و پلوسی در صف مقدم برای مقابله با این شخص قرار دارد.  

برید با انتقاد از هجمه‌های بوجود آمده در مورد نحوه کوتاه کردن موهای پلوسی گفت: زمانی موضوعاتی مانند این موارد تبدیل به تیتر اخبار این شهر می‌شود که ما شاهد افراد بی‌خانمان هستیم و شماری حتی در این شرایط نمی‌توانند به مشاغل خود بازگردند.  

شبکه فاکس نیوز گزارش داد که نانسی پلوسی روز دوشنبه گذشته با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ را نقض کرده است.  

فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین‌های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می‌داد.  

بنا به مقرراتی که هم اکنون در شهر فرانسیسکو اجرا می‌شود آرایشگاه‌ها تنها اجازه دارند در فضای باز به اصلاح موهای مشتریان بپردازند. آن‌ها همچنین اجازه ارائه برخی خدمات مانند شستشوی موها با شامپو، رنگ کردن موها و استفاده از محصولات شیمیایی را ندارند.  
 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment