صرفه جویی در وقت با خرید کیک تولد آنلاین

[ad_1]

این تولد دختر خود. او در نیویورک زندگی می کند. شما زندگی می کنند در واشنگتن, DC. البته این امر می تواند به خوبی با هم بنابراین شما می تواند به جشن می گیرند با یک کیک خانگی, اما گاهی اوقات که فقط یک گزینه نیست. بنابراین شما تصمیم به قرار دادن با هم یک بسته مراقبت از رفتار مورد علاقه-درشت دانه های قهوه از مورد علاقه خود را در کافی شاپ های محلی کوکی ها از نانوایی مورد علاقه و شاید برخی از شکلات های لذیذ از آن کمی شیرین فروشگاه در شهر است.

ایجاد یک خانه مراقبت از بسته بندی می تواند وقت گیر است. اول شما باید به شکل از چه مواردی را شامل می شود. و سپس شما باید برای رفتن در مورد وظیفه بازدید از فروشگاه های مختلف است که فروش چیزهایی که شما می خواهید. اگر شما پرتاب در برخی از جذاب بسته بندی کاغذ, کارت متفکر و یک سفر به اداره پست در روز عبور می تواند قبل از این کار کامل است.

اگر شما یک دسته ای از مورد علاقه خود را شیطان غذایی, کیک, به, ارسال, خواهد آنها را از طریق پست الکترونیکی ؟ چگونه شما قرار دادن آنها ؟ خواهد آنها وارد squished یا کهنه ؟ حتی اگر می دانستم راز چگونه به کشتی آنها را با موفقیت آن را هنوز هم ممکن است مستلزم نزدیک به یک روز کامل کار کند.

با تشکر از اینترنت وجود دارد انواع مختلفی از گزینه های آنلاین برای حمل و نقل کیک و گل و سبدهای هدیه و یا بسته های مراقبتی به شما عزیزان در هر نقطه در ایالات متحده است. برخی از ملی خدمات تحویل می دانید آنچه در آن طول می کشد به کشتی یک کیک و چگونه برای اطمینان از آن می رسد تازه و آماده خوردن است. وجود دارد حتی راه به دنبال پیدا کردن یک نانوایی محلی در این شهرستان از انتخاب شما است که می تواند در ارائه یک کیک تازه پخته شده حق دختر خود را درب. علاوه بر اینترنت به شما می دهد دسترسی به وب سایت های بسیاری از محلی و ملی نانوایی ها اجازه می دهد شما را به یک نگاه سخت در محصول شما در حال رفتن به صرف سخت به دست آورده خود دلار به ارسال. حتی اگر شما یک خوراک شناس افاده وجود دارد high-end گزینه های در دسترس است که معیارهای خود را برآورده. زمانی که من فرستاده خواهر من یک کیک برای تولد او نه تنها آن را وارد در شکل نوک بالا-او نیز واقعا قدردانی ژست.

به علاوه کل فرآیند در یک ضربه محکم و ناگهانی. این هیچ راز که با اشاره و کلیک کردن بر روی ماوس بسیار ساده تر از ساخت یک شخصی سفر به فروشگاه. با تشکر از رایانه و اینترنت, همه ما می دانیم که کارهایی که یک بار در زمان روز و یا ساعت را کامل انجام می شود در عرض چند دقیقه. پس چرا نمی شود که اصل برای کیک تولد خرید ؟ ارسال یک کیک است که یک راه فوق العاده برای به رسمیت شناختن یک تولد. آن را حتی بیشتر هیجان انگیز اگر شما می توانید پیدا کردن یک نانوایی که ارسال خواهد شد و یا ارائه یک عطر و طعم مورد علاقه و یا دیگر سفارشی نیشگون گرفتن و کشیدن. بیشتر و بیشتر کسب و کار با تمرکز بر هنر جشن از راه دور, تولد و سایر مناسبت های خاص با ارائه تحویل کیک و مراقبت های شخصی بسته و یا سبدهای هدیه.

دفعه بعد شما نیاز به چیزی خاص به یک دوست زندگی دور هدر ندهید ساعت و روز در کار است. نگاه هیچ بیشتر از لپ تاپ شما و هدیه ای مناسب فقط ممکن است شما در پیدا کردن.

[ad_2]

Leave a Comment