ضرر یک میلیون پوندی باشگاه لیگ جزیره پس از هک ایمیل مدیر ورزشی

[ad_1]

این مرکز پس از این اتفاق، با اشاره به افزایش روزافزون این کلاهبرداری‌ها در تمامی ورز ها، سازمان ها و نهادهای ورزشی را نسبت به توجه بیشتر به این تهدید، ترغیب کرد.

«پل کیچستر» مدیر عملیاتی این مرکز گفت: ورزش یکی از ستون‌های زندگی بسیاری از ما است و مشتاقانه در انتظار بازگشت به ورزشگاه‌های مملو از جمعیت و تقویم‌های ورزشی شلوغ هستیم.

وی ادامه داد: در حالی که امنیت سایبری شاید برای بخش ورزش موضوع محرزی برای توجه نباشد اما یافته‌های ما نشان می‌دهد که آثار ناشی از کلاهبرداری‌ها و جرایم سایبری در این صنعت بسیار ملموس و واقعی است. از هیات‌های ورزشی می‌خواهم تا از این فرصت استفاده کرده و بخش‌هایی را که از نظر امنیت سایبری نیازمند بهبود است، شناسایی کنند زیرا اگر هم اکنون این کار انجام شود، از میلیون هوادار برابر عواقب جرایم سایبری محافظت خواهد شد.

براساس این گزارش، ۳۰ درصد هک‌ها به ضرر و زیان مالی منجر شده است به طوری که یکی از ضررها به ۴ میلیون پوند رسیده و یک حمله باج‌افزار به یکی از لیگ‌های فوتبالی تقریبا یک بازی را به تعویق انداخت زیرا سیستم‌های امنیتی قطع شد و نرده گردان ورودی ورزشگاه از کار افتاده است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment