ضریب بهره‌مندی گاز روستایی در دلفان به ۸۷ درصد رسید

[ad_1]

حشمت بهمنی  روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دولت دوازدهم ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم کردن امکانات زیربنایی همچون گاز برای مردم است که خوشبختانه در این زمینه موفقیت‌های بزرگی کسب کرده است.

وی اظهار داشت: عملیات گازرسانی روستاهای این شهرستان با وجود تنگناهای مالی و با هدف رشد و آبادانی نقاط محروم در دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.

فرماندار دلفان تصریح کرد: روستاهای بالای ۲۰ خانوار در دستور کار گازرسانی شرکت گاز استان قرار دارد که تا کنون تعداد ۲۰۰ روستای واجد شرایط این شهرستان از نعمت گاز بهره مند شده اند. 

بهمنی  اظهار داشت: روستاهای نوروزآباد، گرگعلی آباد و نظر آباد این شهرستان نیز هفته آینده از نعمت گاز بهرمند خواهند شد.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده  گازرسانی به محورهای وروشت، بوربور، سیالیا، کن خان و  چیه و توناب در دست اجرا است که در هفته دولت به بهره برداری می رسند.

فرماندار دلفان افزود: با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای روستاهای دلفان تلاش می کنیم با فعال سازی آنها زمینه اشتغالزایی جوانان روستایی را فراهم نموده و در تقویت معیشت روستاییان نیز گام برداریم.

بهمنی اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید تا کنون ۱۶۰ روستای این شهرستان از نعمت گاز بهرمند شده اند که عملیات  گازرسانی به مناطق محروم ادامه دارد.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال استان لرستان قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment