طرح کسب و کار راهنمایی برای یک رستوران طرح کسب و کار

[ad_1]

ما تحت پوشش اصول اولیه نوشتن یک رستوران طرح کسب و کار در مقاله دیگری, اما در اینجا برخی از راهنمایی های بیشتر برای کمک به شما واقعا طرح خود را پاپ و ایجاد یک تصور مثبت در شرکای خود را وام دهندگان و یا سرمایه گذاران هنگامی که شما در حال حاضر آن را برای بازرسی.

آیا اضافه کردن گسترده پیوست

شما می توانید همه چیز در اینجا شما می توانید از فکر می کنم – بیشتر وجود دارد بیشتر شما تصور می شده اند سخت در کار بر روی جمع آوری اطلاعات انجام تحقیقات و به طور کلی همه چیز شروع به عنوان مخالف به سادگی مایل بود آن را به اتفاق می افتد.

شما می تواند شامل چیزهایی مانند نمونه منو, بازاریابی, مواد, نمونه, کوپن, فروشنده, لیست, کارکنان, لیست, لیست تجهیزات طبقه طرح یا نقشه تزئینات مورد عکس, یونیفرم, نمونه یک پرینت از وب سایت رستوران, طراحی نشانه, طراحی رستوران, لوگو, نمونه چاپ شده مواد خود را اختلاط مقالات یک کپی از سلامت خود اجازه و به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری دستی.

فراموش استخدام و لیست یک هیئت مشورتی

مردم بیشتر شما می توانید به پروژه های قابل توجه تر به نظر می رسد. سعی کنید برای پیدا کردن مردم با گسترده رستوران تجربه تجربه کسب و کار و یا ترجیحا هر دو. آنها نمی باید به توافق برسند به انجام هر کاری بیشتر از ملاقات با شما گاهی اوقات برای بررسی پیشرفت خود را و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از نام خود را به عنوان مشاوران. بیشتر بهتر است.

نگران نباشید در مورد فانتزی اتصال

این واقعا باعث می شود تفاوت. این یک منطقه که مردم به سادگی نمی مراقبت در مورد. آن چه در داخل پوشش است که شمارش.

فراموش شامل پیش بینی های مالی

شما می توانید بگویید یک داستان عالی اما دیر یا زود هر سرمایه گذار جدی و یا بانکدار می خواهد به صحبت کردن با اعداد. و نه از جمله جامد و استاندارد صنعت پیش بینی های مالی در طرح های خود را می سازد آن را نگاه تازه در بهترین حالت و یا مانند شما در حال پنهان کردن چیزی و یا به سادگی نمی دانم در بدترین حالت.

فراموش شامل یک لیست جامع از رقابت

مردم نمی گرسنه به مرگ در حال انتظار برای شما را به باز پس باید وجود داشته باشد برخی از جایگزین هایی برای رستوران خود مفهوم است. شامل هر یک و توضیح دهد که چرا شما می توانید آنها را انجام دهید و یا به سادگی شرکت وجود دارد با آنها. نه تصدیق این رقابت ها نشان می دهد یک نوع تکبر و بی تجربگی جدی ترین پول منابع خواهد خجالتی و دور از.

لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در ملی آمار

روند ممکن است بالا یا پایین در سراسر کشور, و اما چه کسی مراقبت کنید ؟ این همان چیزی است که اتفاق می افتد در محله شما که شمارش. مطمئن شوید که شما می توانید توضیح محلی اعداد در نظر است که کار را به نفع خود.

آیا نوشتن یک مقدار مبهم بی مزه یا ادعاهای بی اساس

یک طرح کسب و کار است که هیچ جایی برای “امیدوارم که کار همه چیز” و بپرسید که “مردم فقط به من یک فرصت برای نشان دادن آنچه که من می توانید انجام دهید”. این کسب و کار است و اگر شما مطمئن نیستید که شما می توانید موفق نمی انتظار دیگر مردم می خواهم به سرمایه گذاری در شما باشد. چوب به حقایق و اجتناب از هر چیزی که برای تلفن های موبایل عاطفی مطمئن نیستید و یا مانند شفاعت.

[ad_2]

Leave a Comment