ظهور رستوران مکزیکی

[ad_1]

رستوران مکزیکی در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در سراسر کشور است. چه به ارمغان آورده است در این افزایش در شام?

جذب نسبتا پایین کرایه آب و هوا بزرگ و دوستانه مردم محلی یک حزب بزرگ جو و خوب مواد غذایی و نوشیدنی, انگلیسی, سازندگان تعطیلات در سال های اخیر آغاز شده هجوم آوردند به این کشور آمریکای مرکزی به صورت سالانه خود را 2 هفته حج به خورشید است.

برای بسیاری از این Gringos آن اولین تجربه خود را در مکزیک فرهنگ و غذای خوشمزه است که یک جزء اصلی از این راه زندگی است. برخی از کار را به خوبی به غذاهای تند اما بسیاری از بسیاری دیگر هستند به معنای واقعی کلمه دمیده دور.

آن است که نه فقط مکزیکی مسافران که در معرض این مواد غذایی است. برای تعداد زیادی از سال آمریکا شده است reveling در دلخوشیها آشپزی. مکزیکی مهاجران را تشکیل می دهند درصد قابل توجهی از جمعیت آمریکا به خصوص در کالیفرنیا است. زمانی که آنها در سراسر مرز با آنها به ارمغان آورد مکزیکی دلخوشیها که لذت می برد به طور منظم توسط یک درصد زیادی از آمریکایی ها است. شما فقط باید نگاهی به تعداد تاکو بل fluttered در سراسر کشور برای دیدن تاثیر. تاکو بل بوده است منحرف از سنتی تجسم مواد غذایی مکزیکی را بهتر در خدمت آمریکا به طور متوسط پالت اما این غیر قابل انکار است مکزیک در منشاء آن.

این مسافران بازگشت همه با گرسنگی سیری ناپذیر برای مواد غذایی و رستوران ها ظاهر شوند در سراسر پایتخت و سایر نقاط کشور برای برآوردن این نیازهای مردم.

این رستوران همه بسیار متفاوت هر خدمت خود آن را تفسیر سنتی غذاهای مکزیکی استفاده از تمام جزء اصلی تشکیل دهنده مانند چیپس Frijoles فلفل Guacamole و سالسا. نیاز به چیزی برای شستن این همه غذای خوشمزه پایین ؟ تماس با خدمتکار خود را بیش از و بپرسید برای یک Cerveza (اسپانیایی زبان از مکزیک و دیگر کشورهای آمریکای لاتین – برای آبجو).

جزء اصلی غذاهای موجود در این رستوران مکزیکی در حال Fajitas – بسیار گرم غذاهای ساخته شده با شیرین, فلفل, پیاز, قارچ, سیر, زیتون و تازه گشنیز خرد شده. خدمت با, در خانه, Guacamole, سالسا, Mexicana, خامه ترش, پنیر رنده شده & گرم آرد ذرت; Burritos – نان ذرت مکزیکی آرد مخروط با هم: تند گوشت گاو یا مرغ به پایان رسید با یک چاشنی سالاد سالسا و خامه ترش.

هر چه انتخاب شما, شما مطمئن برای پیدا کردن که طعم برای بازگرداندن خاطرات از این تعطیلات در Cancun.

[ad_2]

Leave a Comment