ظهور Kek: یک رمان علمی تخیلی خلاصه

[ad_1]

“ظهور Kek” را در سال 2018 و 2108. این تواریخ زندگی جرمی خاکستر می شود بزرگ ترین سفر در منظومه شمسی و وارث چند تریلیون دلاری آژانس فضایی. این در واقع اولین کتاب از سه گانه برنامه ریزی شده. یکی از عناصر اولیه از این داستان این است که هزینه استفاده از اتساع زمان برای سفر بین ستاره ها. اگر یک مرد سفر 43 سال نوری در نزدیکی-lightspeed, 43 سال تصویب خواهد شد که بر روی زمین حتی اگر او به سختی سالخورده.

داستان آغاز می شود با Kek تهاجم Cideba. یک Cideban نام Piren شده است که مطالعه زمین برای هزاران سال استفاده از اتساع زمان اثرات Neutrino درایو موتور به گسترش زندگی خود را به عنوان او سفر به عقب و جلو بین زمین و homeworld رزومه ماموریت خود به زمین مطابق با تخلیه سفارش. او با توجه به نا امن Neutrino درایو موتور را با او برای جلوگیری از Kek از به دست آوردن آن و بهبود نسخه خود را از موتور. یک چراغ هشدار فرستاده شده بود توسط Cideban شورای عالی به تعداد کمتر پیشرفته سیارات که یکی از آنها وارد زمین در سال 2018 است.

زمانی که Piren می رسد در زمین او در مواجهه با معضل یا نه انسان بالغ به اندازه کافی برای دریافت neutrino موتور فن آوری است. او تصمیم می گیرد برای جذب یک مرد جوان الک Strickland به ارائه وام های نا امن Neutrino درایو موتور به زمین در آینده با استفاده از موتور خود را برای انجام وظیفه. زمانی که Piren زمین به طور مستقیم تماس با الک یک Kek که تا به حال cocooned شده شده خود را به Piren کشتی پشت در Cideba می شکند سست و فرار. آن شروع به ضرب شبیه سازی خود را. گزارش تناسلی مرد-خوردن “سوپر عنکبوت” شروع به سطح و در نهایت باعث یک روز جنگ با Chinathat جان یک چهارم میلیارد نفر است.

الک قادر به مقاوم سازی یک مرد, انفرادی, زیر دریایی برای سفر. فقط قبل از الک debarks جرمی دزد بیگانه داده کریستال که همراه با موتور. کریستال حاوی جزئیات این موتور را طراحی و بهره برداری و همچنین به عنوان کامل ژنوم یک ارگانیسم است که استفاده می شود برای تبدیل ونوس. الک برخورد افسانه می شود حتی تخم ریزی کتاب الک یک شبه مذهبی متن است که تواریخ الک خروج و پیش بینی زمان بازگشت خود را. جرمی سهوا انتقال یکی از معادلات از بیگانه داده کریستال به Microcore Space Systems, Inc. Microcore رهبر روشن است در فضایی مبتنی بر فن آوری های با صدها نفر از سیارک دستگاه های سنگ شکن خوردن دور در سیارک ها به عنوان بسیاری از یک مداری پردازش پلت فرم کامل با کوره خورشیدی, یک ایستگاه فضایی و یک زیر زمین ماه پایه. دولت فدرال ره گیری و انتقال است و در حال حاضر آگاه باشید که جرمی است که در اختیار داشتن اطلاعات فنی که ناشناخته است به علم مدرن است. این آغاز می شود جرمی به افزایش قدرت و تعقیب او توسط دولت فدرال.

مقامات دولتی از آژانس امنیت ملی می رسند جرمی آپارتمان. آنها درخواست حضور او در یک جلسه مطبوعاتی در واشنگتن دی سی که در آن او نشان داده شده است تصاویری از عملیات استخراج در ماه. NSA مقامات اطلاع جرمی که Microcore است انجام راز عملیات در ماه. جرمی است که به اشتباه به نقش خود در این مسائل که به وضوح راه خود را به لیگ. آنها اطلاع جرمی که آنها آگاه هستند قابل توجه معادله به او منتقل می شود به Microcore و او را متهم بودن یک خطر برای امنیت ملی است. روز بعد جرمی را railcar است منحرف از راه دور به Microcore که در آن بادهای سراسر پیچیده در یک تور بزرگ از مرکز. جرمی است که در نهایت به ارمغان آورد چهره به چهره با سیسیل Millikan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Microcore. سیسیل اطمینان جرمی که او می تواند به محافظت از او را از دولت فدرال و در نهایت خرید اطلاعات موجود در بیگانه کریستال برای $30 میلیون.

سیسیل خود را بالا دانشمند, استاد, کلاین, تجزیه و تحلیل کریستال. کلاین کشف ژنوم کامل یک میکروب های کد گذاری شده بر روی کریستال. آنها تعیین میکنند که این میکروب می تواند مورد استفاده برای terraform این زهره جو است. فوق العاده محرمانه پروژه ونوس متولد شده است. میکروبی است که زحمت ایجاد شده از قطعاتی از DNA است. تریلیون از آنها را پرورش داده و سپس راه اندازی شد به زهره که در آن آنها پراکنده به لایه های بالایی جو زهره. زباله های خود را تولید مولکولی کربن که فیوز هم تحت فشار شدید از جو است. آن را می سازد تا به شکل یک تیره مداری گروه در اطراف این سیاره است. همه در حالی که دولت ایالات متحده در حال تلاش برای کشف کردن آنچه Microcore است تا به. برخی از رشد مشکوک که سیسیل در تلاش است تا به terraform زهره به جای فضاپیمای بیگانه که شناسایی شده اند نزدیک شدن به زمین است.

زمانی که Microcore راه اندازی یک نمونه Neutrino درایو موتور به سمت ستاره که در آن سیگنال 2018 سرچشمه (Cideba) آن را دیده است به عنوان تلاش برای به طور مستقیم تماس با بیگانگان. وسایل نقلیه نظامی ازدحام به Microcore. این مجموعه جستجو برای شواهد از ناشناخته فن آوری مدارک و شواهد از سیسیل ارتباط با بیگانگان و هر گونه اطلاعات مربوط به پروژه ونوس. هیچ چیز از اهمیت یافت. رئیس جمهوری مردم چین در برابر رئیس جمهور آمریکا به همین دلیل آنها نمی تواند امن شواهد علیه Microcore برای همکاری با این بیگانگان در حالی که کک در ادامه به چند برابر کند. رئيس جمهور در پاسخ ناکافی است. رئیس راه اندازی یک مقیاس کامل حمله هسته ای علیه ایالات متحده آمریکا retaliates. چهار سلاح هسته ای طفره رفتن آمریکا سیستم دفاع و اعتصاب به عنوان بسیاری از شهرستانها بزرگ است. چند اتمی نیز اعتصاب چین است. هزاران نفر از متعارف موشک نیز بارش باران را در ایالات متحده و چین است.

جرمی در نهایت به ارث Microcore از سیسیل و با استفاده از شرکت گسترده منابع برای کمک به بازسازی امریکا است. سپس در 2108, Alec به زمین بازگشت و به ارث Microcore از جرمی. به زودی پس از چند Kek کشتی وارد در زمین و از بین می روند. متاسفانه تخریب آنها نیز نتایج در تخریب واشنگتن بسیاری از محو از واشنگتن به عنوان بزرگترین عمل جرم قتل در آمریکا در تاریخ است. دیگران آن را به عنوان یک عمل است که نجات نژاد بشر است. در این میان چین به طور کامل بسته خود را به بقیه جهان است. اگر تنها جهان می دانستند که Kek نفوذ کرده بود دولت چین و ساخت یک ناوگان جدید از Kek کشتی حق در اینجا بر روی زمین است.

[ad_2]

Leave a Comment