علل آکنه – آیا نمک باعث آکنه?

[ad_1]

اگر شما شروع به تحقیق علل آکنه, شما ممکن است از خودتان بپرسید “آیا نمک باعث آکنه?”

بیایید شروع با پرسیدن این سوال که “چه نمک؟”

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف نمک. برخی از آنها طبیعی هستند و برخی نیستند.

برخی از نمک نیز یددار و تا زمانی که ما به دنبال الگوهای برای دیدن غذاهایی که باعث آکنه و مواد غذایی خود را, مجله و غذاهایی که می خرید باید به دقت انتخاب شود.

بنابراین اگر ما گمان می برند که ما شکستن پس از خوردن مقدار زیادی از نمک چه نوع نمک آیا شما بیش از حد ، اگر برچسب مواد غذایی شما در حال غذا خوردن می گوید که عنصر “نمک” و سپس نوع نمک است که شما غذا خوردن است که “نمک”

به نظر من بیش از حد نمک باعث آکنه می شود. این الگوی من است.

همین دلیل است که من سعی می کنم تنها به مصرف سازمان ملل متحد یددار نمک دریا. بنابراین آیا نمک باعث آکنه است یا آن نوع نمک است. من خوردن نمک دریا و نمک صورتی هیمالیا.

همچنین اگر شما متوجه یک برک آوت پس از خوردن مقدار زیادی از نمک و فکر می کنم اگر آن را یک شور کیسه چیپس سیب زمینی. نمک موجود در اکثر غذاهای سرپایی است که معمولا به طور منظم نمک. حتی پس از آن اگر شما پس از خوردن یک بسته چیپس سیب زمینی ساخته شده با نمک دریا آن را به خوبی می تواند این نوع از نفت است که در, سیب زمینی تراشه.

در هر زمان شما حرارت روغن به درجه حرارت بالا آن را تغییر و خسارت نفت است. ممکن است نفت است که در حال شکستن شما. پس چرا شما انجام یک آزمایش بر روی خود را به دیدن اگر شما می توانید از بین بردن آکنه با خوردن غذاهایی که احتمالا می تواند باعث آکنه?

اول جلوگیری از خوردن تنقلات به دلیل آن است که پر از نمک. بروید و خرید برخی از سازمان ملل متحد یددار نمک دریا. هر زمان که شما شروع به ولع مصرف چیزی شور برای رسیدن به شما نمک دریا.

اگر شما عادت به خوردن گوشت و طبخ آن را به خودتان و تنها با قرار دادن نمک دریا بر روی آن. اگر شما خرید از قبل پخته شده مرغ در فروشگاه های مواد غذایی, احتمالا دارای نمک و MSG در آن است.

MSG بسیاری از نام های دیگر که با استفاده از آنها به دزدکی حرکت کردن در شما را بدون دانستن آن است. بنابراین شما گمان می برند که نمک باعث آکنه می شود اما نکته این است که بسیاری از غذاهای شور احتمالا بد روغن است که شما در حال ساخت شکستن و یا آن را نمک. یا آن را می تواند MSG که در حال شکستن شما.

علل آکنه هستند به راحتی اصلاح شود. شما باید برای خلاص شدن از غذاها و موادی است که بدن خود را درک به عنوان سمی است. هر فرد در این سیاره منحصر به فرد ژنتیک است که تا حدی مشخص است که غذاهای شما خواهد بود به آلرژی.

همچنین اگر شما می توانید تمیز کردن دستگاه گوارش خود را با خوردن غذاهای پاک و جابجایی فاسد سمی باقی مانده مواد غذایی از داخل روده شما و سپس مواد غذایی سمی و باقی مانده را نمی توان در گیر بدن که در آن می توان آنها را دوباره جذب می شود.

یبوست باعث آکنه. آن است که یک عامل بزرگ است. مواد غذایی مانند نان و پنیر را به طور غیر مستقیم باعث آکنه چون نان و پنیر مخلوط علل یبوست. من استفاده می شود به خوردن مقدار زیادی از پیتزا و آن زمانی است که آکنه من بود و در بدترین حالت آن. این چیزی است که من شروع به تحقیق در مورد همان چیزهایی که شما در حال تحقیق در حال حاضر.

شما ببینید, شیر و فراورده های لبنی شناخته شده است به علت موکوس و آکنه. در نوع شیر و آکنه به موتور جستجو و شما را پیدا خواهد کرد تن از افرادی که می گویند که شیر و پنیر آنها را به شکستن در آکنه.

همچنین نان گلوتن در آن و گلوتن شناخته شده است به علت اوتیسم و یک لیست طولانی از علائم.

پیتزا همچنین احتمالا بسیاری از شور پپرونی بر روی آن. اکثر پپرونی حاوی مقدار زیادی نمک و چربی های اشباع شده چربی حیوانی نیترات و msg.

بنابراین شما به دنبال برای علل آکنه. آیا نمک باعث آکنه? من می گویند که خوردن بیش از حد نمک احتمالا می کند. بلکه آن را نمک یا غذاهای شور شما در حال غذا خوردن ممکن است حاوی بد انواع روغن و مواد دیگر است که باعث ایجاد آکنه و حتی بیشتر از نمک شد.

یک کلمه نهایی. من کاملا ترک خوردن نمک برای یک ماه حدود 7 سال پیش و پس از حدود یک هفته پوست من ترک بودن چرب و سپس آن را احساس شنی برجستگی شروع به سقوط از پوست و سپس پوست من کاملا روشن است.

نمک باعث می شود پوست خود را حفظ کنید و آب آن را می سازد آن را سخت تر برای بدن خود را به از بین بردن سموم از طریق پوست. آکنه سموم و بد روغن در حال حذف از طریق پوست و گرفتن گیر کرده است.

[ad_2]

Leave a Comment