علی‌نژاد: دو و میدانی برای پیشرفت باید در آرامش باشد

[ad_1]

مجمع انتخاباتی فدراسیون دو و میدانی امروز (یکشنبه) در آکادمی ملی المپیک با ریاست «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که در آن «هاشم صیامی» با رای اعضای مجمع فدراسیون دو و میدانی برای مدت چهار سال رییس این فدراسیون شد.

علی‌نژاد روز یکشنبه پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون دو و میدانی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: خیلی خوشحالم که بعد از مدت‌ها رییس فدراسیون دو و میدانی انتخاب شد. تلاش کردیم که در اسفند انتخابات داشته باشیم اما این اتفاق رخ نداد.

وی ادامه داد: شاهد رقابت نزدیکی برای ریاست فدراسیون بودیم و این موضوع نشان دهنده‌ آن است که انتخابات مهندسی نشده است. در انتها صیامی با ۲۴ رای انتخاب شد اما در آینده احتمال اینکه اختلاف دیدگاه‌ در فدراسیون دو و میدانی به وجود آید، زیاد است. تاکید من به نامزدهای دیگر ریاست فدراسیون این بود که در کنار هم باشند تا این رشته در چهار سال آینده پیشرفت خوبی داشته باشد.

علی‌نژاد افزود: توصیه می‌کنم که در مجموعه دو و میدانی آرامش ایجاد شده و خانواده این رشته اجازه دهند تا رییس جدید فدراسیون برنامه‌های خود را انجام دهد. امیدوارم رییس فدراسیون با تدبیر عمل کند و شاهد تنش‌ها در آینده نباشیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش همچنین گفت: انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج هم ششم آبان ماه برگزار می‌شود و انتخابات دیگر فدراسیون‌ها نیز وقتی برگزار می‌شود که صلاحیت‌های نامزدها تایید شود که بلافاصله پس از آن مجمع‌های انتخاباتی را برگزار می‌کنیم.

علی‌نژاد تصریح کرد: «مازیار ناظمی» به شخصه از کاندید شدن برای ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی استعفا داد و قرار بود که او برای سرپرست شدن استعفا دهد.

وی گفت: از استعفای «احمد گواری» در مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج هم اطلاعی ندارم و اگر خبری باشد اعلام می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment