فرار کردن با معشوق در شهرستان Kitsap, Washington: 5 مراحل آسان را به سرعت و به راحتی شما ازدواج در غرب صدا

[ad_1]

Eloping به شهرستان Kitsap, Washington? آیا شما می خواهید برای فرار کردن با معشوق به یک مسافرخانه های عجیب و جالب کنار دریا تخت خواب و صبحانه و یا ازدواج در ساحل و یا بر روی یک قایق در Kitsap County, اینجا در 5 گام آسان برای شما برای ازدواج به سرعت و به راحتی ،

1) انتخاب یک محل/محل به بحباله نکاح در اوردن: Kitsap County واقع در غرب صدا منطقه Puget صدا و ارائه می دهد بسیاری از فوق العاده سالن/مکان خود را elopement. این که آیا شما زندگی می کنند و یا در حال سفر به این منطقه برای خود elopement اولین چیزی که به انجام است که تعیین بهترین زمان و مکان برای روز بزرگ خود را. قله را در شهرستان Kitsap و کنوانسیون بازدید کننده وب سایت برای اداره محل/محل ایده ها و پیشنهادات.

به نظر شما تاریخ خود را و می دانم که آوریل – سپتامبر هستند ‘محبوب ماه برای مراسم عروسی در شهرستان Kitsap و تاریخ کتاب به سرعت. اگر شما انتخاب یک تاریخ خارج از فصل در پاییز و زمستان شما احتمالا قادر خواهید بود برای مذاکره بهترین ارزش برای پول خود را.

2) درخواست برای مجوز ازدواج در پورت اورچارد (Kitsap شهرستان) – اگر شما در منطقه زندگی می کنند آن است که راحت ترین برای درخواست ازدواج خود را با مجوز در این شهرستان مجوز ازدواج در WA در بخش خیابانی. شما می توانید برای درخواست مجوز خود را در شخص و یا از طریق پست الکترونیکی. مجوز هزینه $64 دلار و خوب است برای مدت 60 روز از تاریخ آن صادر شده است.

توجه داشته باشید! وجود دارد 3-بعد مدت انتظار از زمان مجوز ازدواج صادر شده است پس لطفا به یاد داشته باشید به برنامه ریزی برای این کار اگر خود را elopement است که در آخرین دقیقه نوع از چیزی. همچنین, اگر شما یک مجوز ازدواج از هر شهرستان در ایالت واشنگتن آن را خوب است در Kitsap County است.

3 امن دو شاهد: بله شما نیاز به دو نفر بیش از سن 18 تا شاهد مراسم خود را و ثبت نام خود را قانونی مدارک. اگر شما لازم نیست که دو شاهد خود را بپرسید Officiant یا وزیر برای کمک به.

4) برای فرار کردن با معشوق شما نیاز به یک Officiant یا وزیر! اگر شما به اینترنت و جستجو در زیر عباراتی مانند “Wedding Officiant, Kitsap County” یا “Kitsap County عروسی وزیر” شما پیدا کردن یک تعداد Officiants و وزرا که ممکن است درخواست تجدید نظر به شما. خود را به امن Officiant/وزیر برخی از تماس های تلفنی و ببینید که چه کسی در دسترس است چه هزینه ای و در نهایت انتخاب یک پسر یا دختر که با شما طنین انداز.

5) فراموش نکنید که یک دسته گل عروسی, حلقه های عروسی یک دوربین چتر و شاید یک رزرو برای یک جشن غذا. شما ممکن است سفارش دسته گل عروس و گل دیگر برای مراسم خود را از یک گلفروش محلی و یا فروشگاه مواد غذایی. به یاد داشته باشید برای بسته خود را حلقه عروسی, دوربین چتر و مجوز ازدواج. در نهایت به “جشن غذا” رزرو در یک رستوران فوق العاده در Kitsap County خود را برای جشن elopement! بهترین سایت برای رستوران, امکانات دوباره به, Kitsap County کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر وب سایت.

من آرزو می کنم شما مبارک elopement!

[ad_2]

Leave a Comment