فرماندار کرمانشاه: ۱۰۰ واحد صنفی اقدام به توزیع مرغ دولتی می‌کنند

[ad_1]

فضل الله رنجبر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پس از افزایش یک باره قیمت مرغ و به دلیل اینکه به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد فشار زیادی وارد نشود مکان هایی برای عرضه مرغ با نرخ دولتی در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: شلوغی و ازدحام زیاد مقابل واحدهای عرضه کننده مرغ دولتی به گونه ای بود که با همکاری معاونت پشتیبانی امور دام جهادکشاورزی و سازمان صنعت و معدن تصمیم گرفتیم تعداد این واحدها را افزایش دهییم تا ازدحام مقابل آنها به حداقل ممکن برسد.

رنجبر با بیان اینکه تا روز گذشته ۵۰ واحد کار توزیع مرغ با نرخ دولتی را انجام می داد، افزود: از دیروز این جایگاه ها به ۱۰۰ مورد افزایش یافت تا ازدحام به حداقل برسد و خطر شیوع کرونا بیش از این افزایش پیدا نکند.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: همچنین ۱۰ خودرو نیز به صورت سیار کار توزیع مرغ دولتی را در محلات مختلف شهر کرمانشاه انجام می دهند.

وی یادآور شد: با تدابیر اتخاذ شده در روزهای آتی شاهد کاهش دوباره قیمت مرغ خواهیم بود و شهروندان می توانند مرغ مورد نیاز خود را از تمامی واحدهای عرضه کننده تامین کنند.

رنجبر همچنین به شلوغی چند نانوایی در سطح شهر کرمانشاه اشاره و با تاکید بر اینکه عموما این شلوغی ها مقابل نانوایی هایی که با نرخ دولتی مشغول پخت نان هستند اتفاق می افتد، گفت: در سهمیه آرد آنها تغییری رخ نداده و همانند سابق آرد مورد نیازشان تامین می شود.

فرماندار کرمانشاه تاکید کرد: مردم به شایعاتی که هر از گاه پخش می شود توجه نکنند و مطمئن باشند هیچ کمبودی در مرکز استان وجود ندارد و نانوایی ها همانند گذشته در ساعات تعیین شده به پخت نان مشغول خواهند بود.

وی در پایان از همراهی مردم و اصناف با اجرای طرح محدودیت های ترددی و تعطیلی واحدهای صنفی نیز قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با همراهی بیشتر شهروندان شاهد کاهش قابل توجه مبتلایان به کرونا و مرگ و میر ناشی از این ویروس باشیم.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment