فعالیت های تبلیغاتی اداره ها با تأیید شورای اطلاع رسانی باشد 

[ad_1]

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: انتظار می رود که رسانه ها و خبرنگاران این استان بیش از پیش به بیان عملکرد دولت تدبیر و امید بپردازند. 

وی افزود: یکی از محورهای اصلی فعالیت شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد و رسانه های این استان باید توجه به همین امر مهم باشد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استفاده بهینه تر از ظرفیت رسانه ها عاملی مهم برای کمک به  توسعه همه جانبه این استان در عرصه های مختلف است. 

جمالی عنوان کرد: بر همین اساس استفاده از تمامی ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه روزافزون رسانه های استان ضروری است. 

وی خواستار تشکیل یک کارگروه شامل دانشگاه ها، صداوسیما و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای پیگیری تأسیس و  راه اندازی دانشکده خبر در این استان شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ضرورت دارد با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و خبرنگاران این استان تلاش  شود که آیین های عزاداری ماه محرم امسال با رعایت نکات بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به نحو مطلوبی برگزار شوند. 

محمدعلی پیرسبزی به در پیش بودن هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: باید در این هفته با تحلیل صحیح مسائل، آگاهی بخشی مناسب با  کمک رسانه ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد و پرهیز از حاشیه ها به تشریح خدمات ارزنده نظام و انقلاب برای مردم استان پرداخته شود. 

  

[ad_2]

Source link

Leave a Comment