فعالیت گروه‌های جهادی ظرفیت کم نظیر برای حل مشکلات مردم است

[ad_1]

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی،  تفاهم نامه‌ همکاری دانشگاه امام حسین (ع) و بسیج سازندگی با حضور سردار سرتیپ پاسدار نعمان غلامی فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری سپاه پاسداران و سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور منعقد شد.

سردارغلامی با اشاره به هفته وحدت اسلامی و سالروز ولادت پبامبر عظیم الشان (ص) گفت: دانشگاه امام حسین (ع)، رسالت تربیت پاسدار در تراز انقلاب اسلامی را برعهده دارد. جوانانی که باید گام دوم انقلاب را با عزت و سرافرازی رقم زده و زمینه سازی ظهور حضرت حجت (عج) را فراهم آورند.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی با فعالیت گروه‌های جهادی یک ظرفیت کم نظیر انقلاب برای حل مشکلات مردم است که هم جلوه تربیت و عشق به انقلاب با رویکرد علمی و جهادی در آن دیده می شود. پیوند این ظرفیت عظیم با مجموعه دانشگاه امام حسین (ع) یک فرصت برای تعمیق کمی و کیفی کار جهادی است.

در ادامه این جلسه سردار محمد زهرایی گفت: دشمن جاهایی را که نقطه قوت انقلاب است را هدف قرار داده است و می‌خواهد وارثین زمین و زمان که مستضعفین هستند را مقابل انقلاب قرار دهند. لذا پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این زمان باید برافراشته شود.

وی با اشاره به نقش دانشگاه امام حسین در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ظرفیت هایی وجود دارد که هم خود دانشجویان می‌توانند با فرهنگ جهادی آشنا شوند و هم اینکه اگر در آینده و زمانی که این عزیزان مسئول یک مجموعه شدند،  بتوانند فرهنگ و روحیه جهادی را در مجموعه خود نهادینه کنند که در این شرایط نگاه ایثارگرایانه و خدمت رسانی جهادی یک فرهنگ می‌شود.

 زهرایی یادآورشد: راه اندازی دفتر مشترک جهادی بین دو مجموعه می‌تواند یکی از دستاوردهای این تفاهم نامه برای اجرای بهتر برنامه های این دو مجموعه باشد.  

[ad_2]

Source link

Leave a Comment