فوجی دوربین های دیجیتال

[ad_1]

فوجی دوربین های دیجیتال وارد بازار در اواخر دهه 90. آغاز شده در ژاپن در سال 1934 فوجی همیشه سعی کردم به ماندن بگیرید پیش از بسته. تاریخ این شرکت است و نه جالب پس بیایید نگاهی به آن.

آغاز ژاپنی در دامنه کوه. فوجی فوجی فیلم Co. با مسئولیت محدود تاسیس شد در سال 1934. در آن زمان هیچ کس نمی تواند تصور کنید که یک دوربین کوچک ساخت شرکت خواهد تبدیل به یک میلیون دلار جهانی نام شناخته شده در سراسر جهان در طول 50 سال است. امروز فوجی آن شناخته شده است بزرگ دوربین های دیجیتال و فن آوری های نوآورانه.

آن زمان فوجی 35 سال برای آمدن به ایالات متحده آمریکا. در ایالات متحده فوجی دوباره شروع کوچک با استقرار شش نفر در این ساختمان امپایر استیت در شهر نیویورک است. در طول چهار سال در سال 1969 شرکت گسترش یافته بود و خود را به طوری سریع است که

مورگان گارانتی شرکت اعتماد صادر آمریکا رسید سپرده گذاری (دهي) در فوجی عکس فیلم سهام.

در سال 1976 در فوجی فیلم راه اندازی شد اولین بار در جهان ISO 400 رنگ چاپ فیلم. این سریع ترین رنگ هنوز هم عکس و فیلم در حال حاضر در جهان در آن زمان. سپس در سال 1980 فوجی راه اندازی سریعترین رنگ motion picture film – A-250. بعد از این فوجی حامی رسمی لس آنجلس, بازی های المپیک در سال 1984.

یکی از بزرگترین راه اندازی دوربین تاریخچه ساخته شده توسط فوجی بود QuickSnap در سال 1986. این QuickSnap شد یک بار-استفاده از دوربین و این ضربه تبدیل شد در بازار است. با توجه به مفید بودن آن آسان برای استفاده و راحتی و قیمت QuickSnap شد رهبر بازار در طول زمان خود را. بداهه نوازی در QuickSnap فوجی معرفی برای اولین بار در جهان یک بار استفاده از دوربین 35mm با یک فلش در سال 1988.

فوجی بود و نه یک شرکت که می تواند پشت سر گذاشت تا آنجا که فن آوری دیجیتال و دوربین های دیجیتال نگران بود. حتی اگر سونی پیشی گرفت فوجی در مسابقه معرفی اولین دوربین دیجیتال فوجی به جهان اولین دوربین دیجیتال با رسانه های جداشدنی در سال 1988.

امروز فوجی است بصورتی پایدار و محکم تاسیس خود را در انقلاب دیجیتال. آن را به طور مداوم ابداع خود و چندین راه اندازی محصول مانند MX-700 در سال 1998 بود که جهان کوچکترین و سبکترین مگا پیکسل دوربین دیجیتال که در آن زمان. فوجی نیز پیشتاز به تکنولوژی چاپ دیجیتال.

نه تنها این, اما فوجی یک وجدان از محیط زیست نیز هست. در سال 2000 فوجی ساخته شده $7.8 میلیون سهم در ساخت فوجی فیلم پاندا حفاظت از زیستگاه در واشنگتن DC به منظور آوردن دو پانداهای غول پیکر از چین به ایالات متحده آمریکا.

از نانو مکعب تکنولوژی است که اجازه می دهد تا دیجیتال نوارهای ویدیوئی به افزایش ظرفیت ضبط 1000 دو ساعت فیلم در سال 2001 به xD-Picture Card, که کوچکترین سازی رسانه ها در این بازار در سال 2002; فوجی در ادامه به معرفی جدیدتر و جدیدتر فن آوری های دیجیتال امروز است. برخی از جدیدترین دوربین های دیجیتال معرفی شده امروز:

A-Series : اتوماتیک نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال برای کاربران عمومی.

E-Series : کامل برجسته دوربین های جمع و جور با کنترل دستی نیز هست.

F-Series : فوق العاده جمع و جور دوربین ها در سبک های مختلف با ویژگی های کامل.

S-Series : دوربین های پیشرفته با نوری کنترل برای کاربران پیشرفته.

S-Pro Series : بسیار دوربین های پیشرفته برای حرفه ای ها.

[ad_2]

Leave a Comment