قربانی برای رفع بلای کرونا در گناوه انجام شد

[ad_1]

امام جمعه گناوه در اجرای این برنامه گفت: باتوجه به تاکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر اجرایی شدن نهضت تعاون و احسان، ذبح قربانی در قالب دومین رزمایش ستاد قرارگاه مواسات و همدلی مومنانه با همکاری دفاتر ائمه جمعه سراسر استان بوشهر  و کمیته امداد و حمایت خیران در این شهرستان انجام شد.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: نهضت تعاون و احسان در این شهرستان آغازشده و بسته‌های حمایتی آماده توزیع  بین نیازمندان و مستمندان است.

وی گفت: شهرستان گناوه مانند همیشه برای اجرای این رزمایش انسان دوستانه و خیرخواهانه اعلام آمادگی کرد و برنامه ذبح قربانی  ه مدت 2 روز انجام شد.

رکنی حسینی اظهارداشت:  گوشت‌های قربانی پس از بسته‌بندی با رعایت نکات بهداشتی در میان خانوارهای نیازمند، مستمندان و آسیب دیدگان  کرونا در حال توزیع است.

امام جمعه گناوه افزود: مردم مومن و نیکوکاران این شهرستان همواره در کارهای انسان دوستانه و کمک به همنوعان زبانزد خاص و عام و پیشگام هستند و امسال نیز با وجود مشکلات اقتصادی  همشهریان نیازمند را در بحبوبه شیوع کرونا و  تنگناهای اقتصادی فراموش نکردند.

                                                                                                                          

وی اضافه کرد: در مرحله اول طرح رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه، با همکاری خیرین  شهرستان گناوه اقدامات و کمک‌های خوبی به نیازمندان صورت گرفت.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment